Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi Q3

Gerçek bir yıldız. Audi Q3.

 

Audi Q3 Ortalama yakıt tüketimi:

7,3–6,6 litre/100 kilometre

Audi Q3 Ortalama CO² emisyonları:

166–149 g/km

Çok yetenekli SUV serisi; 2. nesil Audi Q3 öz güvenli bir duruş ortaya koyarken sayısız ek özellikler ile birlikte geniş bir alan sunuyor.

Mükemmel SUV

Ön kısmında dikey parçalı büyük Singleframe radyatör ızgarası öne çıkıyor. Ön farlarsa omuz hattından arka farlara kadar tek bir tasarım öğesi oluşturuyor. S line ve Advanced donanım serisinden birini seçin. Kronos gri, Puls turuncu ve Turbo mavi dahil olmak üzere 11 gövde rengi seçeneğiyle geliyor. Jantlar için ise 17 ila 20 inç arasında seçenekler mevcut.

Ferah ve değişken

Elektrikli koltukları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Uzun aks mesafesi sayesinde yolcularınız ve siz ferah baş ve diz mesafesinin keyfini sürebilirsiniz.

Tam kontrol

Audi Q3 standart olarak 10,25 inç dijital gösterge paneli dahil olmak üzere Bilgi-eğlence sistemiyle geliyor. Araçta mobil cihazlarınızı bağlayabileceğiniz farklı arayüzler ve bağlantı noktaları bulunuyor. Kontrol panelinin MMI navigasyon plus ve MMI touch özellikli isteğe bağlı üst versiyonunda el yazınızı bile tanıyabilecek yüksek çözünürlüklü renkli ekran bulunuyor. Entegre Audi connect hizmetleri sayesinde sayısız dijital özellikten yararlanabilirsiniz.

Güçlü, sade ve etkili

Audi Q3 modeli için sunulan benzinli motor seçeneği 1,5 litre TFSI (Ortalama yakıt tüketimi: 7,4-6,6 litre/100 kilometre; ortalama CO² emisyonları: 168-149 g/km) 110 kW (150 hp) güç sağlıyor.

Sadece güvenin

Audi Q3 farklı sürüş asistan sistemleri seçenekleri sunuyor. Bunlar arasından isteğe bağlı adaptif sürüş asistanı öne çıkıyor. Hızlanmanıza, hızınızı korumanıza, fren yapmanıza ve şerit içinde kalmanıza yardımcı oluyor.

Görün ve görülün

İsteğe bağlı Audi Matrix LED farlar tasarımın ötesinde özellikle günlük rutinlerinizi kolaylaştıracak teknolojiler açısından da yeni standartlar belirliyor. Artık dışarısı karanlık olduğunda kısa ve uzun farlar arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalmayacaksınız. Bunun yerine bir kontrol ünitesi farklı sürüş durumlarına yanıt veren farklı diyotları kapatır ve açar.

Benzersiz olun

Audi, edition one’la Audi Q3’ün son derece özel bir versiyonunu sunuyor. Bunlara bir dizi ekstra özellik de dahil: Audi Sport yirmi inç jantlar, dinamik sinyal ışıkları ve Matrix LED farlar iç tasarım seçenekleri ve çok daha fazlası.

Audi Q3 Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img