Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi Q2

Dinamik tasarım, Sıradışı eğlence.
Yeni Audi Q2.

 

Yeni Audi Q2 Yakıt tüketimi, ortalama:

6.5–6.0 litre/100 kilometre

Yeni Audi Q2 Ortalama CO² emisyonları:

149-137 g/km Şehre yönelik SUV, etkileyici, güçlü tasarım, geniş bir dizi bilgi eğlence seçeneği ve dinamik süspansiyon teknolojisi sunar. Yenilikçi direksiyon ve isteğe bağlı adaptif sürüş asistanı gibi öne çıkan unsurlar, sadece şehirde değil, direksiyonda da rahatlığı ve muazzam bir eğlenceyi garanti eder.

Kendine özgü SUV

Şaşırtıcı derecede ilgi çekici: Yeni arka ve ön tampon tasarımı ve dinamik, alışılmadık gövde hatları yeni Q2'ye güçlü bir görünüm kazandırır. Yeni tekerlek tasarımları ve dış renklerle birlikte S line ve Advanced donanımlar, her yeni Audi Q2'ye tamamen kendine özgü kişisel bir görünüm sunar.

Yeni bağlantıları keşfedin. Her gün.

Audi sanal kokpit ilgili bilgileri esnek şekilde gerektiği gibi görüntüleyen yenilikçi, bütünüyle dijital bir gösterge panelidir. 12.3 inç'lik ekran yüksek çözünürlüğe sahiptir. Ekran, hızı, haritaları, motor hızını, Audi connect hizmetlerini, medya ve radyo bilgilerini ve bunun yanı sıra daha pek çok şeyi gösterecek şekilde sürücünün ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Daha fazla güvenlik ve sürüş kolaylığı için

Adaptif sürüş asistanı ilk kez yeni Audi Q2 için bir opsiyon olarak mevcuttur. Bu özellik, aktif şerit yardımcısı ile uyarlanabilir hız sabitleme sisteminin işlevselliğini birleştirmektedir. Sürücünün hızlanmasına, hızını korumasına, fren yapmasına ve şerit içinde kalmasına yardımcı olur.

Eğlenceli sürüş

Yeni Audi Q2, güçlü sürüşü ve yenilikçi teknolojileri sayesinde direksiyon başında olağanüstü eğlence garanti eder: Standart olarak sunulan yenilikçi direksiyon, hıza ve direksiyon açısına bağlı direksiyon yardımını temel alan değişken direksiyon oranı sayesinde etkileyici sürüş özellikleri sunar. Adaptif amortisörlere sahip süspansiyon, elektronik amortisör kontrolü sayesinde birçok farklı sürüş durumlarına uyum sağlar.

Kişiye özel ve sportif

Opsiyonel ortam aydınlatma artı paketi yeni Audi Q2'deki renk şemasını tercihlerinize göre uyarlamanızı sağlar. LED teknolojisine sahip yansımasız aydınlatma, özellikle uyumlu ve tek tip bir ışık oluşturur. Siyah Fine Napa deri spor koltuklarla S line iç görünümüne sahip aracın iç kısmı tutarlı ve etkileyici biçimde sportifliğe odaklanmıştır. Spor koltuklar, sırtlıklardaki S-kabartması ve kontrast kaya grisi dikişlere sahip ön kısım sportif karakteri vurgular.

Pratik ve ferah

Bagaj bölmesi hacmi 405 litredir, arka koltukların sırt kısımları katlandığında 1.050 litreye kadar genişler. Audi talep üzerine bagaj bölmesi ve depolama paketi ve elektrikle açılıp kapanan bir bagaj kapağı sunacaktır.

Audi Q2 Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img