Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi Q7

Çok yönlü lüks SUV. Audi Q7.

 

Audi Q7 Ortalama yakıt tüketimi:

7.1-6.6 litre/100 kilometre

Audi Q7 Ortalama CO² emisyonları:

186-174 g/km

En son teknoloji ürünü bilgi eğlence ve sürücü asistan sistemleri, quattro 4 tekerlekten çekiş ve akıllı süspansiyon çözümleri sayesinde elde edilen güçlü sürüş deneyimi, güçlü bir tasarım ve 7 yolcu için sunulan geniş bir alan - işte Audi Q7.

Gerçek rengini göster

Tasarım sürecinde yer alın: aşağıdaki galeride Audi Q7’de isteğe bağlı olarak sunulan 3 jant ve 3 dış boya tonu seçeneği bulunmaktadır. Orca siyah versiyonunda, Audi Sport’un 21 inç alüminyum jantları on kollu yıldız tasarımıyla kullanılmıştır. Barrique kahverengi Audi Q7’de, beş kollu trapez tasarımlı Audi Sport 22 inç alüminyum jantlar kullanılmıştır. En son kombinasyonda, araç, Audi Sport beş kollu tasarıma sahip matador kırmızı ve 22 inç alüminyum jantlarla sunulmaktadır.

Yeni dijital çağa hazır

Yenilikçi ve sezgisel bilgi-eğlence teknolojileri sayesinde, dijital yaşam tarzınıza Audi Q7'de devam edebilirsiniz. Tam önünüzde duran tasarım, opsiyonel olarak sunulan Audi sanal kokpit plus’tır. 12.3 inç yüksek çözünürlüklü ekranda, tamamen dijital olan bu gösterge tablosu, devir sayısı ve araç hızı gibi bilgileri sunar. Klasik gösterge tablosuna ek olarak, 2 ilave ekran seçeneğiniz daha mevcuttur: "Sport" ve “Dynamic”. MMI dokunmatik özelliğine sahip standart MMI Navigasyon plus’la ilave fonksiyonları kontrol edebilirsiniz.

Her an dinamik

Audi Q7, dinamik bir sürüş deneyimi sunarken yük, yol zemini ve hız gözetmeksizin bir dizi zorluğun üstesinden kolayca gelir. Serinin standart quattro 4 tekerlekten çekiş sistemi sportif bir yol tutuş sağlar. Aracın yüksekliğini düzenleyen isteğe bağlı spor havalı süspansiyon da dahil olmak üzere serinin standart Audi drive select sürüş dinamiği sisteminin 7 farklı modunu kullanarak aracın özelliklerini aktif olarak değiştirebilirsiniz. Opsiyonel devrilme önleyici denge sistemi Audi Q7’nin yanal eğimini azaltır ve isteğe bağlı 4 tekerlekten yönlendirme sistemi sportif sürüşü ve manevra kabiliyetini kolaylaştırır. Motorlar açısından ortalama yakıt tüketimi: 7.1-6.6 litre/100 kilometre; ortalama CO² emisyonları: 186-174 g/km, 2 güçlü 170 kW (231 hp) veya 210 kW (286 hp) V6 TDI motor sunuyoruz. Her ikisi de, verimli sürüş sağlayan ve böylece yakıt tüketimini azaltan serinin standart yarı hibrid teknolojisiyle donatılmıştır.

Günlük kullanım için fonksiyonel ve uygun

Audi Q7 farklı alan seçenekleriyle karakterize edilmiştir. 7 yolcuyla seyahat etme imkanı veren 3. sıra koltuk da opsiyonel olarak sunulmaktadır. Maksimum 2.050 lt’ye kadar depolama alanı elde etmek üzere ikinci ve üçüncü koltuk sıralarını katlayabilirsiniz. 2 eliniz eşyalarla doluyken bagaj kapağını bir ayak hareketiyle kapatıp açmanıza imkan veren, opsiyonel olarak sunulan sensörlü bagaj bölmesi kilit açma sistemi gibi kullanışlı işlevlerden faydalanabilirsiniz.

Güçlü ve sportif - dış

Audi Q7 genel dinamik görünümüyle etkileyici bir araçtır. Kişiselleştirilmiş, hatta daha sportif bir görünüm için, opsiyonel S line dış görünüm paketini seçebilirsiniz. Bu paket, örneğin, arka ve ön S line tamponlarını, sportif vurgulanmış arka alt korumayı ve 19 inç jantları içerir. İsteğe bağlı olarak sunulan siyah optik paketi, tek çerçeveli ızgara alanındaki renk vurgusu, yan kapı eklentileri, yan camlardaki kaplama şeritleri, ön ve arka tamponlar ve dış ayna kapaklarıyla ilginç bir kontrast sunar. Matador kırmızı ve Navarre mavi kadar çarpıcı olanlar dahil olmak üzere 8 gövde rengi arasından seçim yapabilirsiniz.

Esnek taşıma yetenekleri

Günlük hayatınızı kolaylaştıran opsiyonel özellikleri Audi Orijinal Aksesuarları’ndan temin edebilirsiniz. Örneğin, bagaj kutusu ve kayak. Kutu kilitlenebilir, her iki taraftan da kolayca doldurulabilir ve modele bağlı olarak size 400 lt’den fazla ek saklama alanı sağlar.

Audi Q7 Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img