Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback advanced 30 TFSI S tronic, advanced 35 TFSI S tronic, S line 30 TFSI S tronic, S line 35 TFSI S tronic benzinli ve otomatik motor seçenekleriyle satılmaktadır. Advanced 35 TFSI S tronic motorunda 250 Nm torku verdiği güç ile Audi A3 Sportback 0-100 km hızlanması 8,4 saniyedir. Beğenilen modelin yakıt depo hacmi 50 litredir. Audi A3 Sportback'in şehir içi ve şehir dışı karma ortalama yakıt tüketimi 5,0 – 4,8 litre/100 km'dir bu değerlerle motorunun oldukça verimli çalıştığı ortadadır. Audi A3 Sportback bagaj hacmi 380 litredir. Arka koltuklar yatırıldığında ise yükleme kapasitesi 1200' e kadar çıkmaktadır. 

 

Yeni Audi A3 Sportback

Ortalama Yakıt tüketimi: 6.2–5.2 litre/100 km Ortalama CO² emisyonu: 141–118 g/km Hızla değişen bir dünyada, zorluklara hazırlıklı bir arkadaşa ihtiyacınız var. İlerici tasarım ve yenilikçi teknolojiler ile. İlerleme somut hale geldi.

Dış

Metalik atol mavisi ve yeni Audi A3 Sportback edition one. Etkileyici çamurluk kaplamalarına, daha geniş bir iz genişliğine ve yan tarafta sürekli bir omuz çizgisine sahiptir. Bal peteği görünümüne sahip, yeni, genişletilmiş Audi Singleframe ızgarayla birlikte, Audi A3 Sportback her zaman olduğundan daha atletik görünmektedir.

Audi drive select

Yeni progresif direksiyon ve opsiyonel Audi sürüş modu seçimi özelliği ile yeni Audi A3 Sportback her türlü yola çıkmaya hazırdır. Audi sürüş modu seçimi özelliği ile ister dinamik, ister konforlu, otomatik veya daha özelleştirilmiş tercih edin, A3 Sportback’in karakterini sürüş tarzınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Verimlilik modu ile yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.

Daha da kolaylaştırılan dijitalleştirme özellikleri

Aracınızı sürerken bile, MMI kontrol panelinin özelliklerini dokunarak, kullanışlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Audi sanal kokpit plus sistemi ve opsiyonel head-up display (göz hizası ekranı) gibi isteğe bağlı ekipmanlar sayesinde, ek bilgiler doğrudan sürücünün görüş alanında olacak şekilde gösterilir. Opsiyonel Bang & Olufsen 3D Premium Ses Sistemi fantastik bir ses deneyimi sağlar.

Renkler ve Jantlar

Tamamen kendi tasarımınıza göre bir Audi A3 Sportback yaratmak için farklı araç renklerini ve farklı jantları kombine edin.

İç

İç mekanda, 10,1 inçlik MMI dokunmatik renkli kontrol paneli parlak siyah yüzey içine yerleştirilmiştir. Opsiyonel ön spor koltuk, sürücü odaklı kontrol paneli ve vites kolu çalıştırma özelliğine sahip orta konsol – S tronic araçlarda – iç mekanın genel sportif tarzına katkıda bulunur.

Her şey değişiyor: ışık bile

İç mekanda, opsiyonel çok renkli ambiyans aydınlatma paketi plus, kendi bireysel renk profilinizi oluşturabileceğiniz 30 farklı rengi sunar. Not: Bu ambiyans aydınlatması animasyonu ile A3 Sportback’in özel bir atmosfere sahip iç mekanını deneyimleyin.

Geceyi gündüze çevirin: Matrix LED farlar

Opsiyonel Matrix LED farlar yolu parlak ve eşit bir şekilde aydınlatır. Ayrıca benzersiz Audi ışık imzası ile de tanınabilirler. Bunun sonucunda karşıdan gelen araçların veya önde ilerleyen araçlardaki sürücülerin gözlerinin kamaşması önemli ölçüde azaltılabilir.

Bilgi ve eğlence sistemi

Opsiyonel bilgi-eğlence sistemi veya opsiyonel paket seçenekleri sayesinde Audi A3 Sportback aracınızda uzun iş seyahatlerinizde bile dikkatiniz hiçbir zaman dağılmaz, odaklanma sorunu yaşamazsınız. Bilgi ve eğlence paketinde, başka şeylerin yanında Audi akıllı telefon arayüzü de bulunur.

Beklentilere karşı gelmeye devam edin

Audi exclusive'in geniş bir yelpazedeki renk seçenekleriyle yeni Audi A3 Sportback aracınızın ilham verici derecede benzersiz olmasını sağlayın.

Size özel çözümler

Audi Orijinal Aksesuarları ürünü, siyah üzerine kuvarz grisi ve sinyal kırmızı kontrast renklerde 5 V kollu, sivri uçlu tasarıma sahip hafif alaşım jantlar, aracın dinamik tasarımını sürekli olarak vurgulayan sportif bir görünüm sağlar.

 

A3 Sportback Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img