Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi Q5

Bir SUV'dan daha fazlası Audi Q5.

 

Audi Q5 Yakıt tüketimi, ortalama:

50,4-5,3 litre/100 kilometre

Audi Q5 CO² emisyonları, ortalama:

143–139 g/km

Yeni Audi Q5, bir Audi Avant'ın sportifliğini yüksek günlük kullanım kolaylığı ile birleştirir. Aracın yeni, sportif tasarım dili ve quattro 4 tekerlekten çekiş özelliği sayesinde her yolculukta hissedeceğiniz dinamizmi sizi ilk bakışta büyüleyecek.

Tüylerinizi diken diken eden tasarım

Yeni Audi Q5'nin büyüleyici tasarım dili, kendinden emin bir karizmaya ve sportif öğelere sahiptir. Yüksek hava girişleri ve dikey nervürlü bir görünüme sahip, geniş, düz, sekizgen radyatör koruyucu ızgarası ile, dikkat çekici şekilde bir heykeli andıran araç ön kısmı, aracın kendine özgü özgüvenini kanıtlar niteliktedir. Trapez egzoz boruları, yatay çıtalı difüzör ve ışıkların altında tüm araç genişliği boyunca uzanan krom şerit, dinamik tasarımı uyumlu bir şekilde tamamlar.

Yeni aydınlatma tasarımları

Üç boyutlu bir düzen ile küçük, ayrı ayrı kontrol edilebilen bölümler halinde gruplanan OLED'ler, yeni aydınlatma tasarımları yaratmayı mümkün kılan etkileyici bir ışık düzenlemesi oluşturur. Bir araç satın alırken, müşteriler, kişisel bir dokunuş katacakları 3 arka lamba ışık imzası tasarımı seçeneğine sahiptirler. Ek olarak, sürüş moduna bağlı olarak, arka lambaların ışık imzasının özelliği kullanım sırasında otomatik olarak uyarlanır. Dijital OLED arka lambalar yakınlık algılama özelliğine sahiptir: Araç hareketsizken ve arkadan gelen başka bir araç veya yol kullanıcısı aracınıza iki metreden fazla yaklaştığında tüm OLED segmentleri otomatik olarak etkinleştirilerek daha geniş bir alanı görünür kılar.

Büyüleyici sürüş dinamikleri

Yeni Audi Q5 etkileyici bir şekilde spontane, dinamik hızlanma ve çevik yol tutuşu sunar. Standart olarak tamamen değişken bir quattro tahrikiyle teslim edilir. Bu, tahrik kuvvetlerinin tekerlekler arasında gereken şekilde ayrı ayrı dağıtılmasını sağlar. Mekanik kilit işlevi, mükemmel sürüş dinamikleri sağlamak amacıyla tasarlanmıştır ve tahrik torkunu gecikme yapmadan arka ve ön akslara dağıtır. Sonuç, olağanüstü yön dengesi ve çekiş gücüdür. 4 tekerleğin tamamında sürekli değişken adaptif sönümleme sistemine sahip otomatik olarak kontrol edilen havalı süspansiyon, sönümlemeyi ve araç yüksekliğini otomatik olarak ayarlar. Ek olarak, Audi drive select, sürücünün çeşitli modlar aracılığıyla araç özelliklerini sürüşe uygun şekilde ayarlamasını sağlar.

Premiumla buluşan günlük hayat

Boyut, performans ve işlevselliği bir araya getiren yeni Audi Q5, günlük hayat için 1. sınıf bir SUV'dur. Kullanımı kolay özellikler, günlük zorlukların üstesinden güvenle gelebileceğiniz anlamına gelir. Yeni Audi Q5’ in üç segmentli arka koltuk arkalığı, isteğe göre arkaya ve öne hareket ettirilebilir ve açısı ayarlanabilir. Standart, değişken katlanır paspas, otomatik olarak açılıp kapatılan bagaj kapağının isteğe bağlı sunulan sensör kontrolü, isteğe bağlı sunulan adaptif havalı süspansiyonun manuel olarak indirilebilmesi gibi akıllı çözümler, boşaltma ve yükleme yapmayı kolaylaştırır.

Kişiye özgülük için bol miktarda alan

Beş kişi için geniş bacak mesafesi ve tavan boşluğu da dahil olmak üzere geniş alan sunan ferah alan konsepti. Yüksek oturma konumu, trafik durumuna iyi bir genel bakış sağlar. Aracın yatay gövde çizgisi, konfor ve genişlik izlenimine vurgu yapar. Geniş gösterge paneli boyunca yontulmuş bir kaplama şeridi, genel zarafet izlenimini şık bir şekilde tamamlar. Oturma donanımı yelpazesine istenirse masaj işlevi bile eklenebilir. Karanlıkta, isteğe bağlı satın alabileceğiniz iç mekan aydınlatması, design selection iç görünüm paketinde standart olarak çekici tasarım vurguları oluşturur.

Aracınızı aramak artık geçmişte kaldı

Dünya ile bağlantılı Audi Q5’te daha azını beklemeyin. Örneğin; Çevrimiçi yapılan gezilecek yerler araması, yakındaki otoparkları veya benzin istasyonlarını bulmak ve görüntülemek için navigasyon verilerini kullanmanıza olanak tanır. Görüntülenen bilgiler arasında ziyarete açık olup olmama bilgisi , açılış saatleri ve ücretler yer alır. Çevrimiçi trafik bilgi plus, trafik durumu, engeller, sıkışık trafik ve bundan nasıl kaçınabileceğinize dair oldukça ayrıntılı gerçek zamanlı bilgiler sayesinde hedefinize giden en hızlı rotayı bulmanıza yardımcı olabilir. myAudi navigasyon’la akıllı telefonunuzu kullanarak varış noktaları arayabilir ve rotanızı planlayabilirsiniz. Aracı çalıştırdığınızda, bilgiler hızlı ve sorunsuz bir şekilde araç içi navigasyon sistemine aktarılır ve orada kullanılmaya devam eder. Araçtan indiğinizde ise akıllı telefon otomatik olarak varış noktanıza giden son adımları kapsayan rota rehberliği görevini yeniden devralır. Sistemlerin sunulması ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

Audi Q5 Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img