Skoda Karoq

Skoda Karoq, Bütünüyle Etkileyici Yepyeni Bir SUV 

Skoda Karoq, Çek Kristal işçiliğinden gelen mirasın ilham verdiği, zarif ve seçkin hatları güçlü bir SUV gövdeyle birleştirilerek kendinden emin, dikkat çekici bir duruş sergiliyor. 

İstanbul - Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525

Ayrıntılı bilgi için sağdaki formu doldurun sizi arayalım.

 

Skoda Karoq Teknik Özellikler

Skoda Karoq motor olarak 2 çeşittir. Bunlar; 1.6 TDI 115 PS DSG ve 1.5 TSI 150 PS DSG’dir.

 

Motor

Skoda Karoq motor seçeneklerini farklı şekilde incelemek daha doğru olacaktır.

 

1.5 TSI 150 PS DSG

Şehir içinde 100 kilometre için 6.8 litre yakıt tüketmektedir. Bu rakam şehirlerarası yolculuklarda 100 kilometre için 4.9 litre olmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi 5.6 litredir. CO2 emisyonu ise yapılan testler sonucunda 127 g / km olarak belirlenmiştir. Bu rakam kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

 

1.6 TDI SCR 115 PS DSG

Silindir sayısı 4’tür. Silindir hacmi ise 1598 cc olmaktadır. Çapı 79,5 * 80,5 milimetredir. Maksimum gücü 85 (115) / 3250 – 4000 Kw (PS) / dev/dak, maksimum torku ise 250 / 1750 – 3200 Nm / dev/dak olmaktadır. Şehir içinde 100 kilometre için 5.1 litre yakıt tüketmektedir. Bu rakam şehirlerarası yolculuklarda 100 kilometre için 4.1 litre olmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi 4.5 litredir.

 

Performans

Performans olarak da motoruna göre Skoda Karoq özellikleri farklıdır.

Yakıt tüketimi

Yakıt tüketimi Skoda Karoq modelinde her motor için farklıdır bu nedenle ayrı ele almak daha doğru olacaktır.

 

Araç Ölçüleri

Skoda Karoq otomobilin uzunluğu 4382 milimetrre, genişliği 1841 milimetre ve yüksekliği ise 1603 milimetredir. Aracın dingil mesafesi 2638 milimetredir. Skoda Karoq bagaj hacmi 521 / 1630 dm3 olmaktadır. Lastikleri 215 / 60 R16 olan otomobilin ağırlığı ise 1340 kilogramdır. Lastik ve ağırlık motor çeşidine göre değişmektedir. 1.5 TSI 150 PS DSG motor için aracın lastikleri 215 / 55 R17, ağırlığı ise 1393 kilogramdır. Bu rakamlara sürücü kilogramı da dahildir.

 

Garanti süresi

Skoda Karoq otomobilin mekanik olarak 2 yıl sınırsız kilometrede, korozyon olarak ise 12 yıl garantisi bulunmaktadır.

 

Güvenlik

Skoda Karoq modelinde sürücü ve ön yolcu için hem hava yastığı hem de ön emniyet kemeri bulunmaktadır. Ön yolcu hava yastığı iptal edilebilmektedir. Arka koltukta üç yolcu için de emniyet kemeri bulunmaktadır. Eletronik stabilite kontrol sistemi, anti blokaj fren sistemi, hidrolik fren asistanı, motor çekiş kontrol sistemi, elektronik patinaj önleme sistemi, elektronik diferansiyel kilidi, elektronik stabilite frenleme sistemi, direksiyon yönlendirme tavsiyesi, elektronik diferansiyel dağıtıcısı, çoklu çarpışma freni, sürücü yorgunluk tespit sistemi, elektronik park freni, autohold fonskiyonu, WOKS özellikli aktif ön kafalıklar, ön sis farları, lastik basınç kontrol sistemi, ön koltuklar için emniyet kemeri uyarı lambası ve çocuk koltuğu sabitleme özelliği bulunmaktadır.

 

Konfor ve Teknoloji

Skoda Karoq içerisinde DOT bilgi ekranı, hız sabitleyici, yağmur sensörü, radyo ekranına entegre olabilen arka park sensörleri, far sensörü, klima, ön yoltuklarda yükseklik ve bel destek ayarı, dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, bluetooth, 8 adet hoparlör, deri direksiyon simidi, SD kart okuyucu, start stop sistemi, otomatik kararan iç dikiz aynası, otomatik katlanan yan aynalar, elektrikli camlar, deri kaplı vites topu ve yer tasarrufu bulunan stepne bulunmaktadır.

 

Tasarım

Skoda Karoq 6.0 J * 16 inç hafif alaşımlı jantları bulunmaktadır. LED olan arka fanları üst sınıf kalitededir. Gündüz sürüşleri için LED aydınlatma bulunmaktadır. krom çerçeveli ön ızgarası bulunmaktadır. Tavan rayları siyah renklidir.

 

Donanım ve Modeller

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.