Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Skoda

Skoda Otomobil ve SUV

Dünyanın bilinen en eski otomotiv markalarından biri olan Skoda, aslında bir Çek otomobil markası olmasına rağmen 1991 yılı itibarıyla Volkswagen Grubu tarafından satın alınmıştır. Tarihi boyunca bisiklet üreticiliği, sonrasında motosiklet üretimi ve ardından da araba üretimi ile sektörde yerini koruyan marka, bugün 100 yılı aşkın tarihi ile dünyanın en önemli otomotiv modellerine sahiptir.

Skoda markası, günümüzde Türkiye'de de yaygın olarak binek araç modelleri ile çok fazla tercih edilen bir yapıya sahiptir. Kentte elit ve konforlu araç kullanımını önemseyen sürücüler için özellikle Skoda binek araç modelleri; geniş iç hacimleri, güvenilir tasarımları ve güçlü kullanımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Uzun ömürlü ve kaliteli araç kullanımı için tercih edilen Skoda modelleri aynı zamanda da tüm avantajlarını ekonomik bir yapıyla bir araya getirmektedir.

Skoda Modelleri

Skoda sahip olduğu tüm araç modelleri ile birlikte hem iç hacim hem dış estetik hem de konfor açısından önemli bir yere sahiptir. Bu noktada Skoda modelleri arasında seçim yapılması gerektiğinde, binek araçlarda aracın şanzıman türüne, bagaj kapasitesine, yakıt tankı kapasitesine, hız limitleri gibi birçok farklı özelliğine göre seçimler sağlanabilir. Aslında bu açıdan Skoda modelleri içerisindeki önemli seçenekler kısa kısa gözden geçirilebilir.

Skoda Fabia

Hem geniş bir iç hacme sahip olması hem de konforlu bir kullanım alanı sağlaması ile tam bir şehir aracı olarak tercih edilmektedir. Her noktasında kaliteli malzemeler ile bir araya gelmiş bu araç, teknik açıdan da çok yüksek bir kalite sağlamaktadır.

Skoda Scala

Modeli, hatchback tasarımıyla uzun seyahatlerde size çok konforlu bir sürüş sağlar. Her zaman estetik bir görüntüye sahip olan bu araç modelinde, hem motor hem güvenlik hem de aydınlatma gibi birçok farklı noktada en yeni teknolojiler görülmektedir.

Skoda Kodiaq

Geniş iç hacmi ve yüksek bagaj hacmi ile birlikte size arazide çok yüksek bir kabiliyet sunmaktadır. Araç içerisinde sunulan mobil eğlence sistemi, dijital panel, güçlü güvenlik sistemi gibi birçok özelliği sayesinde de teknolojiyi ayağınızın altına sunmaktadır.

Skoda Octavia

Sedan kasa modeller içerisinde şehirlerin çok uzun yıllardır değişmez modelleri arasında konfor, prestij ve lüksü bir araya getirmektedir. Değişen seçenekleri ile birlikte çok yüksek bir motor hacmine sahip olan ve güvenlik özellikleri en üst düzeyde bulunan bu araç modeli, aynı zamanda da bir ekonomi ustasıdır.

Skoda Superb

Skoda'nın dünyanın en fazla tanınan özel tasarım modellerinden birisidir. Bu yüksek popülerlik kazanmış olan model, hem kusursuz bir kullanım hem de çok güçlü ve güvenli bir sürüş tarzı yansıtmaktadır. Skoda bayisi ve yetkili satıcısı Avek showroom'larında sizleri bekliyor. 

Skoda Kamiq

Konforlu sürüş ile birlikte her zaman akıllı bir kullanım özelliği sağlayan, panoramik cam tavan gibi özellikleri ile size şehir içerisinde araç sürmenin keyfini yaşatan bir modeldir. Hem en son teknolojiler ile döşenmiş hem de her zaman güvenli bir yapıya sahip olan bu güçlü araçta da birçok değişen seçenek sunulmaktadır.

Skoda Karoq

Yüksek yapısı ile bir SUV araç modeli olması yanında hem görünümü muhteşem hem de güvenlik açısından birçok önemli özelliğe sahip bir araç modelidir. İster benzinli ister dizel özelliklerle seçebileceğiniz bu geniş iç hacimli araç, uzun yolculuklarınızda size konfor sunacaktır. Bunlara ek olarak Skoda broşürlerinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Skoda 0 Araç Fiyatları

Araç alışverişlerinde sıfır araç temini gerçekleştirmek her zaman geleceğe yönelik önemli bir adımdır. Skoda gibi önemli bir marka açısından düşünüldüğünde de sıfır araç temin etmek elbette en akılcı tercihlerden biri olarak görülebilir. Bu açıdan Skoda 0 araç fiyatları birçok önemli nokta göz önünde bulundurularak model, segment, motor çeşidi, kapasite, hacim ve ek özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Skoda SUV Fiyatları

SUV araçlar, yüksek modelleri ve şehir içerisinde hem konforlu kullanımı hem de şehirlerarasında uzun yolculuk için birebir konfor sağlamaları ile ön plana çıkmaya devam etmektedir. Bu özel konforlu tasarımlarda Skoda markası tarafından da çok muhteşem bir yapı ile Kodiaq ve Karoq gibi özel modeller ön plana çıkarılmıştır. Bu noktada da Skoda SUV fiyatları açısından seçtiğiniz modellerden birinde ek özellikleri belirleyerek daha net fiyatlar elde edebilirsiniz.

Skoda Fiyat Listesi

Avek Otomotiv size konforlu araca ulaşabilmek için her zaman en üst imkanları sunmaya gayret etmektedir. Bu kapsamda da her zaman sizi ideal araç alma imkanlarına ulaştıracak ödeme planları, kredi fırsatları, sigorta ve kasko imkanları sunarak alışveriş imkanı sunmaktadır. Bu imkanları değerlendirmeniz sayesinde istediğiniz araç modellerinde en güncel Skoda fiyat listesi 2022-2023 için Skoda Türkiye resmi web sitesiniz kontrol edebilirsiniz. 

 

İkinci El Skoda Araç Formu

Skoda Servis Formu

 

Kampanyalar

img