Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Volkswagen Ticari

Volkswagen Ticari Araç

Sadece Türkiye'de değil tüm dünyada otomotiv sektörünün öncülerinden biri olan Alman markası Volkswagen, çok uzun yıllardır popüler yapısını kaybetmeden üretimlerini sürdürmektedir. Yüksek kalite, muhteşem konfor ve ekstra güvenlik özelliklerini bir araya getiren tüm araç seçenekleri içerisinde Volkswagen ticari araç modelleri de iş hayatında özellikle kurumsal firmalar veya küçük işletmeler için çok önemli bir yere sahiptir.

Servis, dağıtım, taşımacılık, yolcu taşımacılığı, VIP taşımacılık veya ticari taşıma gibi birçok farklı noktada iş hayatında sürekli olarak görebildiğiniz Volkswagen ticari araç modelleri iç hacimleri, konforlu kullanımları, uzun ömürlü ve dayanıklı oluşu ile insanların aklına ilk gelen marka olmaktadır. İş hayatı koşturmacası içerisinde tereddütsüz ve endişesiz bir araç kullanımı için marka birçok model sunmaktadır. Ticari araç modelleri özellikle yedek parça ve servis ihtiyacının oldukça kolay karşılanması sayesinde bir adım öne çıkar.

Volkswagen Ticari Modelleri

Hem boyut hem kapasite hem de kullanış özellikleri açısından birden fazla Volkswagen ticari araç modeli ile karşılaşmanız mümkündür. Geniş seçenekler imkanı ile tercih yaparken zorlanmanız oldukça normal istediğiniz araç tipini değişen kapasiteler ve paketler ile seçebilirsiniz. Bu açıdan Volkswagen markası Caddy, Transporter, Caravelle ve Crafter gibi ihtiyaca uygun ticari modelleri ile ayrı ayrı kullanım özellikleri ve teknik özellikler sunmaktadır. Aslında bu popüler ticari araç modellerinden kısaca bahsedilmesi gerekirse;

Volkswagen Caddy

Geniş ailelerin bir otomobil kadar tercih ettiği VW Caddy atik yapısı ve geniş iç hacmiyle birlikte hem estetik hem de sportif bir araç kullanımı sağlamaktadır. Özellikle panelvan versiyonuyla kobilerin tercihidir. Yenilenmiş konsol tasarımı ve güçlendirilmiş motoru ile de şehir içerisinde binek araç kadar kaliteli bir kullanım imkanı da sunmaktadır. Bu yüzden sınıfının en iyilerindendir.

Volkswagen Transporter

İç hacmi olarak bir hafif ticari araç olan Caddy'den daha büyük bir yapıya sahip olan Volkswagen Transporter, tam bir tasarım harikasıdır. Günlük hayatı kolaylaştıran özellikleri ile konforlu bir yolculuk için şehir içi ve şehirlerarasında rahatlıkla kullanılabilir, uzun yıllardır güven kazanmış özelliklerini koruyarak, bugün modern bir tasarım olarak ön plana çıkmaktadır.

Volkswagen Caravelle

Bugün özellikle prestij arayan ve konforuna yüksek önem veren kişiler tarafından makam aracı kullanımı amacıyla dahi tercih edilmektedir. Kurumsal ihtiyaçlar açısından oldukça ön plana çıkan model, güçlü bir görüş alanı sağlayarak, kullanışı da çok daha yüksek konforlu bir hale getirmektedir.

Volkswagen Crafter

Kent hayatındaki bildiğiniz yolcu taşımacılığı sistemine en yüksek konforu sunarken, bugün okul aracı kullanımında dahi LED farları ve sensörleri ile ekstra özellikler sunmaktadır. Hem kullanımda hem yolculukta özel bir keyif imkanı sağlayan Crafter yenilikçi ve ekonomik bir ticari araç yapısına sahiptir.

Volkswagen 0 Ticari Araç Fiyatları

Birçok önemli seçenek ile Volkswagen markası ticari araçlarda şehir hayatı ve ticari hayatta size önemli avantajları sunmaktadır. Seçebileceğiniz her araç kendi içerisinde başlangıç seviyesinden full seviyeye kadar değişen özellikler ve konforlu nitelikler sağlamaktadır. Bu duruma bağlı olarak Volkswagen 0 ticari araç fiyatları net bir şekilde belirli bir rakam olarak belirtilmesi mümkün olmasa da konfor ve kalite özelliklerine göre çok uygun rakamlar sağlamaktadır.

Volkswagen Fiyat Listesi

Bugün ülkemizde araç fiyatlarının belirlenmesinde seçtiğiniz markanın modelleri, özellikleri ve paket özellikleri gibi birçok faktör önemli etkiler oluşturmaktadır. Volkswagen açısından düşünüldüğünde de markanın sunduğu ticari araçlar değişen modeller sağlamakla birlikte modeller içerisinde dahi segment ve sınıf değişimleri görülmektedir. Tüm bu durumlar Volkswagen ticari araç fiyat listesi için düşünüldüğünde de önemli değişimler oluşturmaktadır.

Avek Otomotiv size her zaman profesyonel bir yapı ile müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyi ödeme koşullarını ve ödeme planlarını sunma vasıtasıyla hizmet vermektedir. Bu hizmet çerçevesi içerisinde de istediğiniz Volkswagen ticari araç modelleri açısından değişen fiyatlarda avantajlı hizmet politikaları uygulanır. Temel noktada ihtiyaçlarınız ve fiyat beklentileriniz göz önünde bulundurularak güncel bir şekilde belirlenmiş Volkswagen fiyat listesi için bu noktaya tıklamanız vasıtasıyla bilgi elde edebilirsiniz.

 

Kampanyalar

img