Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

SEAT

SEAT Ailesi

Türkiye'de otomobil denilince akla ilk gelen markalar arasında yer alan SEAT markası Türkiye otomotiv sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ülkemizde yoğun bir şekilde tercih edilen ve beğenilen SEAT modelleri her geçen gün daha fazla popülerlik kazanmaktadır.

SEAT modelleri hem 0 hem de ikinci piyasasında tasarım yönünden oldukça beğenilmesi nedeniyle ön plana çıkmaktadır. Ünlü İspanyol markası her modelinde özgün bir tasarım ortaya koyarken, kimi zaman ekonomik kimi zaman sportif kimi zamanda estetik tasarımlara önem vermekte ve şehir trafiğinde kullanıcıların hayatına renk katmaktadır.

SEAT Modelleri

SEAT markası denildiğinde bugün Türkiye'de uzun yıllardır kullanılan ve herkesin aklına sıklıkla gelen Ibiza, Arona, Leon, Ateca ve Tarraco gibi modellerdir. Bu modellerin her biri farklı kullanım özelliklerine sahip birçok motor ve donanım paketi sunmaktadır. SEAT modellerini kısaca incelememiz gerekirse özellikleri hakkında fikir sahibi olabiliriz. 

SEAT Ibiza

Ibıza bilinen araç kullanımını kullanım ihtiyaçlarını değiştiracek özellikleriyle sizi eşsiz bir yolculuğa çıkarır. Standart donanımlarında dahi eksiksiz bir yapıya sahip olan bu araçta daha üst segment seçimler gerçekleştirildiğinde, çok daha konforlu, güvenli ve keyifli kullanım elde etme şansı bulunmaktadır.

SEAT Arona

Bir şehir arabası olan Arona güçlü motor seçeneklerine sahip SUV modelidir. Otomatik şanzımanda benzinli veya dizel kullanım imkanı sağlamaktadır. Geniş bir iç hacme sahip olan bu model yağmur sensörleri gibi birçok keyifli özellik barındırır.

SEAT Leon

1999 yılından beri binlerce hatta milyonlarca satış rakamına ulaşan bu model SEAT oldukça önemlidir. Güneş'in görüntüsünden ilham alan bu model, cesur ve atik bir yapıyla hızlı, konforlu ve özgür bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

SEAT Ateca

Güçlü ve yüksek bir yapıya sahip olan bu model SUV araç seçenekleri içerisinde çarpıcı bir yere sahiptir. Geniş iç hacime sahip yüksek boyutta araç arayanların SEAT markasındaki ilk tercihi olabilir.

SEAT Tarraco

Ateca modeline göre daha hacimli olan bu araç segmentinde özellikle tasarım özellikleri açısından öne çıkar. Tüm modeller hakkında bilgi almak için SEAT yetkili satıcısı ve bayisi Avek'in showrom'larını ziyaret edebilirsiniz.

SEAT 0 Araç Fiyatları

SEAT gibi güvenilir bir markanın aracına sahip olmak size  birçok konuda avantaj sağlar. Özellikle SEAT sıfır araç fiyatlarını incelediğimizde SEAT modelleri ile daha fazla donanım özelliğe sahip bir aracı daha uygun fiyata almanız mümkün olabilir. Avek Otomotiv olarak hem satış hem de satış sonrası hizmetlerde güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

SEAT SUV Fiyatları

Her markada olduğu gibi dünyanın büyük markaları arasında bulunan SEAT markasında da SUV araç seçenekleri açısından Ateca ve Tarraco gibi önemli modeller bulunmaktadır. Modellerin her biri kendi içerisinde farklı bir iç hacme, motor gücüne, estetik özelliğe ve kapasiteye sahiptir. Aracınızda olmasını istediğiniz donanım özellikleri değiştikçe SEAT SUV fiyatları değişmektedir.

SEAT Fiyat Listesi

Avek Otomotiv olarak güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızla güvenli bir alım satım imkanı sağlarız. Yapacağınız alışverişlerde kredi ve taksit imkanı sunulmaktadır. Satışta olan veya satışa çıkmak üzere olan tüm modellerin SEAT fiyat listesi için SEAT Türkiye resmi web sitesini inceleyebilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İkinci El SEAT Araç Formu

SEAT Servis Formu

Kampanyalar

img