Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

SEAT

SEAT Ailesi

Türkiye'de araba denilince önemli dünya markaları ve özellikle Alman markaları akla gelse de bir İspanyol markası olarak yine dünya devleri arasında yer alan Seat markası da otomotivde çok önemli bir yere sahiptir. Çünkü ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilen ve beğenilen Seat modelleri her geçen gün daha fazla popülerlik kazanmaktadır.

Seat modelleri otomobil piyasası içerisinde başarılı bir tasarıma sahip olarak ve daha ekonomik bir satın alma imkanı sağlayarak ön plana çıkmayı sürdürmektedir. Ünlü İspanyol markası her modelinde özgün bir tasarım ortaya koyarken, kimi zaman ekonomik kimi zaman sportif kimi zamanda estetik tasarımlara önem vermekte ve şehir trafiğinde kullanıcıların hayatına renk katmaktadır.

Seat Modelleri

Seat markası denildiğinde bugün Türkiye'de çok uzun yıllardır kullanılan ve herkesin aklına sıklıkla gelen Ibiza, Arona, Leon, Ateca ve Tarraco gibi modeller gelmektedir. Bu modellerin her biri farklı bir özelliğe sahip olarak binek araç seçenekleri arasında çok sık tercih edilen ve değişen motor güçleri ile de kullanım performansları değişen modeller sağlamaktadır. Bu değişen Seat modelleri teker teker incelenirse de araçlar hakkında çok daha ayrıntılı ve özel bilgiler elde edilebilir.

Seat Ibiza

Bilindik araç kullanımını değiştirebilecek bir yapıyla sizi yolculuğa çıkartacak kadar konforlu bir özelliğe sahiptir. Standart donanımlarında dahi eksiksiz bir yapıya sahip olan bu araçta daha üst segment seçimler gerçekleştirildiğinde, çok daha konforlu, güvenli ve keyifli kullanım elde etme şansı bulunmaktadır.

Seat Arona

Bir şehir arabası olarak güçlü bir motor özelliğine sahip, otomatik şanzımanda benzinli veya dizel kullanım imkanı sağlamaktadır. Geniş bir iç hacme sahip olarak özel ışık ve yağmur sensörleri ya da güven sağlayan kullanımıyla özel bir tercihtir.

Seat Leon

Markanın İspanyol markası olması ile birlikte dilimizde de tıpkı bir aslan görüntüsüne sahiptir. Güneş'in görüntüsünden ilham alan bu model, cesur ve atik bir yapıyla hızlı, konforlu ve özgür bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Seat Ateca

Modeli ise güçlü ve yüksek bir yapıya sahip olarak markanın SUV model seçenekleri içerisinde çarpıcı bir yere sahiptir. Hem yüksek iç hacimli hem de konforlu ve aynı zamanda dış kısımdan estetik bir görüntülü araç arayışı içerisinde bulunan herkes için güvenilir ve kaliteli bir tercihtir.

Seat Tarraco

Yine bir SUV model olması ile birlikte ışıltılı görüntüsü sayesinde sizi yolculukta şehir içi veya şehirlerarasında güvende hissettirir. Araç kullanımında ayrı bir stile sahip olmak için özel fonksiyonlarıyla size üst düzey güvenlik sağlar.Tüm modeller hakkında bilgi almak için SEAT yetkili satıcısı ve bayisi Avek showrom'larını ziyaret edebilirsiniz.

Seat 0 Araç Fiyatları

Seat gibi Türkiye'de bilinen en güçlü yabancı araç markalarından birinden araç sahibi olmak istediğinizde, sadece size özel olacak şekilde 0 bir araç sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu durumda Avek Otomotiv olarak sizlere en güçlü ve bilinen modelleri ile Seat markasını sunmayı sürdürüyoruz. Bu avantajlardan yararlandığınızda da Seat 0 araç fiyatları konusunda ekonomik olarak sizi sarsmadan fırsat elde edebileceğiniz rakamlar görülebilir.

Seat SUV Fiyatları

Her markada olduğu gibi dünyanın büyük markaları arasında bulunan Seat markasında da SUV araç seçenekleri açısından Ateca ve Tarraco gibi önemli modeller bulunmaktadır. Modellerin her biri kendi içerisinde farklı bir iç hacme, motor gücüne, estetik özelliğe ve kapasiteye sahiptir. Bu açıdan da seçmiş olduğunuz her iki modelden birinde değişen fonksiyonları ve ek özellikleri göz önünde bulundurarak, Seat SUV fiyatları konusunda net rakamlara ulaşabilirsiniz.

Seat Fiyat Listesi

Avek Otomotiv olarak sizlere sunduğumuz fırsatlar ile araç sahibi olurken, özellikle popüler modeller arasında istediğiniz tüm fonksiyonlar ile başlangıç paketinden full pakette kadar araçlar bulabilirsiniz. Bu araçlarda yapacağınız alışverişlerde ister kredi imkanları ister sigorta imkanlarıyla istediğiniz vade ve ödeme planlarında fırsatları değerlendirebilirsiniz. Tüm bunların yanında da güncel bir şekilde değişen modellerde sunulan Seat fiyat listesi için SEAT Türkiye resmi web sitesini kontrol edebilirsiniz.

 

İkinci El SEAT Araç Formu

SEAT Servis Formu

Kampanyalar

img