Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi

Audi Otomobil

Dünyanın tanıdığı meşhur Alman otomotiv markaları içerisinde yer alan Audi, aslında dev bir grup olarak bugün Volkswagen Grubu içerisindeki markalardan birisidir. Mazisi yaklaşık 120 yıl üzerinde olan bu konfor simgesi marka, özellikle yüksek hız, sağlamlık ve estetik ile de adını buluşturmaktadır. Bugün tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de Audi modelleri özellikle binek araç olarak şehir içerisinde prestij simgesi konumunda bulunmaktadır.

Audi Modelleri

Audi bir marka olarak model belirleme konusunda belirli seriler oluşturmakta ve her seri içerisinde değişik modeller ortaya koymaktadır. Q ve Q serileri bu mdel çeşitliliğine örnek verilebilir. Bu çerçevede Audi modelleri içerisinde A serisine bakıldığında, genellikle sedan ve sportback araçlar ön plana çıkmaktadır. Q serisine bakıldığında da SUV araç seçenekleri yer almaktadır. Audi araç modellerini kısaca özetlememiz gerekirse;

Sportback

Modeller açısından bakıldığında Audi A3 Sportback güçlü bir şehir arabası olarak özellikle dış görüntüsünde ve sürüş modeli seçimi gibi avantajlarında ayrı bir yere sahiptir. Bu araçta isterseniz far isterseniz iç dijital kullanım özelliklerini kendinize özel bir şekilde değiştirme imkanı sunulmaktadır.

Sedan

Modeller arasında özellikle Audi A4 Sedan modeli, klasik bir şehir arabası olarak hem sportif hem de ekonomik bir yapı sağlamaktadır. Özel görüntüsü ile üst sınıf bir kalite ortaya çıkaran bu araç, içerisindeki dijital teknoloji yapısıyla sürüşü kolaylaştırırken, öte yandan da çok güçlü bir sürüş performansına sahiptir.

Bambaşka bir sport tasarıma sahip olan Audi A5 Cabriolet ise tek kapılı bir model olarak üstü açık bir araç olması ile size manzarayı izlerken keyifli bir yolculuk yapma şansı tanımaktadır. Konforlu bir yolculuk için en iyi sürüş tarzını sunarken, ister kapalı ister üstü açık araç otomobil olarak kullanabildiğiniz bu model, aynı zamanda çok yüksek bir hız kapasitesi sağlamaktadır.

Audi Avant modelleri

İçerisinde A6 Avant kararlı yapısı ile birlikte çok geniş bir iç hacme sahiptir. Sade bir tasarıma sahip olsa da kullanımda muhteşem bir kolaylık sağlayan bu model, estetik görüntüsü ve yüksek performansı ile bir yüksek beğeni toplamaktadır.

A serisi

İçerisindeki en üst modellere bakıldığında da özellikle A8 L modeli, triptonik dizel veya benzinli motoruyla mükemmelliğin trafikteki hali olarak kabul edilebilir. Her ayrıntısı çok ince bir şekilde işlenmiş olması ile size özgür bir kullanım konforu sağlayan bu araçta güven ve kalite ile kullanım sağlanabilir.

Q serisi

Audi için yüksek araç modellerini ön plana çıkaran bir seri olurken, örneğin Q7 serinin en fazla beğeni alan modellerinden birisidir. Her yönüyle ayrı bir SUV model olması ile birlikte yakıt tüketimi, ideal hızı, kendini yansıtan dijital özellikleri ile fonksiyonel kullanım sağlayan güçlü ve sportif bir araçtır. Buna ek olarak tüm audi modellerini Audi yetkili satıcısı ve bayisi  Avek showroom'larında ziyaret edebilirsiniz.

Audi 0 Araç Fiyatları

Audi gibi bir markada sahip olacağınız araçta sıfır bir model tercih etmek, ileriye dönük olarak düşünebilecek bir yere sahiptir. Hangi seri ve modelde olursa olsun Audi 0 araç fiyatları konusunda da Avek Otomotiv size mutlak avantaj sunarak, araç alışverişini keyifli, sorunsuz ve avantajlı bir hale getirecektir.

Audi SUV Fiyatları

Avek Otomotiv olarak Audi modelleri içerisinde birçok farklı seçeneği bir araya getirerek, size çok geniş bir listede araç satın alma imkanı sağlıyoruz. Bu noktada seçeceğiniz modeller arasında özellikle SUV araç tercihi gerçekleştirmeniz için Q serisi içerisindeki Audi Q2, Q3, Q5, Q7 ve Q8 gibi farklı modeller değişen özellikleri, kapasiteleri, hacimleri ve kullanım konforları ile değişen fiyatlara da sahiptir. Yani Audi SUV fiyatları açısından seçtiğiniz modele ve bu modelin ek özelliklerine bağlı olarak net rakamlar elde edilebilir.

Audi Fiyat Listesi

Audi gibi önemli bir markanın seçtiğiniz aracıyla hayatınızda önemli bir artı elde edebilir ve hem şehir trafiğinde hem de şehirlerarası trafikte konforlu sürüşün yüksek farkına varabilirsiniz. Bu özel avantajları elde etme açısından da Avek Otomotiv avantajlarıyla Audi markası için değişen modellerde ideal ödeme koşullarında çözüm elde edebilirsiniz. Bu noktada seçtiğimiz model ve özelliklerine bağlı olarak son değişimler ile sizlere sunulacak Audi fiyat listesi 2022 - 2023 için Audi Türkiye resmi web sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İkinci El Audi Araç Formu

Audi Servis Formu

Kampanyalar

img