Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Volkswagen

Volkswagen Binek Araç

Dünyanın sürekli yenilenen ve çeşitliliğini arttıran yeni modelleri ile yakından takip ettiği Alman otomotiv devi Volkswagen, gündelik hayatta da her şehirde görüldüğü gibi binek araçları ile tanınmaktadır. Yıllar öncesinden günümüze kadar otomobil severler için  vazgeçilmez bir marka olan Volkswagen, bugün yüksek teknolojisi sayesinde Volkswagen binek araçlar ile çok önemli satış rakamlarına ulaşmaya devam etmektedir.

Araç sahibi olurken kalitenin yanında prestijli bir duruşa ve konfora da önem veren birçok kişi, dünyanın en değerli markalarından biri olan Volkswagen’i ilk tercihi olarak görmektedir. Volkswagen markası binek araç seçenekleri sayesinde hem değişen modellerde hem de değişen segmentlerde çok geniş seçenekler sağlamaktadır. Üstelik yaptığınız seçime bağlı olarak her zaman tasarım, teknoloji, konfor, performans, sürüş keyfi, motor ve ince iç ayrıntılara kadar her noktada bu kalite kendini net bir şekilde göstermektedir.

Volkswagen Modelleri

Binek ve ticari araç modellerinde her çeşitte varlığını güçlü bir şekilde sürdüren Volkswagen'in özellikle binek araçları kent insanı için çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle dinamik bir yapı ve konforlu bir sürüş ile birlikte Volkswagen binek araç modelleri tüm yolculuklarızda hayatınıza keyif katar.

Volkswagen binek araç modelleri denildiğinde geçmişten günümüze kadar onlarca farklı modelden örnek vermek mümkün olsa da günümüzde popüler olan Volkswagen modellerine aşağıda göz atabilirsiniz.

Volkswagen Polo

Yılların eksitemediği vazgeçilmez bir model olması ile birlikte şehirlerin dinamik arabası olarak onun genlerinde var. Polo makyajlı kasasıyla hem dijital hem de akıllı bir kullanım imkanı sunmaktadır. Yeni tasarımında LED farlar, stop lambaları, açılır cam tavan gibi birçok özelliğin yanında üstün teknolojisiyle kullanıcıya güvenli bir sürüş kabiliyeti sağlamaktadır.

Volkswagen Golf

1974 yılında üretimine başlanan VW Golf hala değişmez bir kaliteye sahiptir. Yeni kasasında da muhteşem bir görünüme sahip olan VW Golf üst düzey konfor ve güvenli sürüş imkanı sağlamaktadır. Öte yandan yenilenmiş Volkswagen Golf-R tasarımı sayesinde de tıpkı bir yarış arabası kadar güçlü ve teknik açıdan da ön plana çıkan dinamik bir araç tercihidir.

Volkswagen Passat

Vw Passat, prestij kelimesini akla getiren en önemli Volkswagen modellerinden biri olarak bilinirken, estetik kaygıları ön planda tutan bir yapıya sahiptir. 1.5 TSI ACT motoru ile oldukça tercih edilen Passat geniş iç hacim, kolay kullanım özellikleri ve yeni kasasıyla size üst seviye bir teknoloji sunmaktadır.

Volkswagen Suv Modelleri ve Fiyatları

VW markasının Tiguan ile başlayan SUV araç hikayesi yeni nesil kompakt SUV sayılan T-Roc ile devam etmektedir. 2022 yılında satışa sunulacak olan yeni modellerle de yüksek araç seçeneklerini artacağı düşünülmektedir.

Volkswagen T-Roc

Her zaman özgüvenli bir yapıya sahip olmak sürücüye de özgüven vermektedir. Yepyeni bir Volkswagen tarzı yansıtması ile kendi her zaman ön plana çıkaran bu suv araç, fark edilen bir prestij sunmaktadır.

Volkswagen Touareg

Touareg çok daha güçlü bir SUV model olmak ile birlikte kendi sınıfında ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir. İç tasarımı ile size huzur veren bu araç, aynı zamanda etkileyici elegance yapısıyla konforu en üst düzeye çıkarmaktadır.

Volkswagen Tiguan

Her zaman göz kamaştıran bir estetik sağlarken, aynı zamanda da teknolojisi ile göz doldurmaktadır. Hem iç hem dış tasarım anlamında güncel bir yapıya sahip olan yeni Tiguan, her tarafında şaşırtan yeni özellikleri ile de modunuza uygun kullanım imkanı sunmaktadır. Tiguan 2.0TDI ve 1.5 TSI motor seçenekleriyle oldukça beğenilmektedir.

Volkswagen 0 Araç Fiyatları

Kent hayatındaki ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak Volkswagen binek araç seçenekleri içerisinde Avek Otomotiv size çok geniş bir liste sunmaktadır. Bu liste içerisinde de Volkswagen binek modelleri bağlamında ideal bir fiyat listesi ile karşılaşmanız mümkündür.

Günümüzde sıfır araç fiyatları, vergiler ve resmi prosedürler dolayısı ile ortaya çıkan rakamlar üzerinden net bir şekilde belirlense de sürekli bir değişim ile karşılaşmak mümkündür. Bu açıdan da Volkswagen 0 binek araç fiyatları kapsamında istediğiniz model ve özelliklere göre yorulmadan ve bütçenizi sarsmadan ödeyebileceğiniz rakamlar yer almaktadır.

Volkswagen Fiyat Listesi

Ekonomik anlamda bütçenizi sarsmayacak şekilde hem kısa vadede keyifli bir ödeme planı elde edebileceğiniz şekilde ödeme planalarımız mevcuttur. Volkswagen bayilerinden olan Avek Otomotiv sayesinde Volkswagen sıfır binek araç sahibi olma imkanınız bulunmaktadır. Satın alma sırasında kredi imkanlarından ve sigorta imkanlarından yararlanmakla beraber kasko hizmetleri de ek olarak sunulurken, önemli alışveriş avantajı yer almaktadır.

Volkswagen binek araç fiyat listesi bağlamında bugün bahsedilen birçok  model ve bunun yanında piyasaya sürülecek yeni vw modelleri için fiyatlar araçların başlangıç ve üst sınıf paketlerine göre değişiklik göstermektedir.

Bu açıdan Volkswagen fiyat listesi Aralık 2022-2023 için değişen araç modellerine göre sürekli güncellenen rakamlara ulaşmak istiyorsanız Volkswagen Türkiye resmi web sayfasını kontrol edebilir veya Volkswagen yetkili satıcısı Avek showroom'unu ziyaret edebilirsiniz.

 

İkinci El Volkswagen Araç Formu

Volkswagen Servis Formu

Kampanyalar

img