Servis Ana Sayfa

Avek Otomotiv Yetkili Servisi

İstanbul-Tekstilkent, İstanbul-Ümraniye ve Çanakkale olmak üzere 3 bayisi ile 44.000 metrekare açık, 60.000 metrekare kapalı faaliyet alanında, deneyimli ve uzman kadrosuyla ‘En iyi hizmeti almak için en doğru adres olmak’ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avek, temsil ettiği markaların orijinal yedek parça, yol yardım, oto kuaför, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra tüm sigorta ve kasko işlemlerini tek bir çatı altında müşterilerine sunmaktadır.

2018 Yılında 90.000’i aşan servis girişi, mekanik ve hasar onarım hizmetleriyle servis müşterilerine tesisinde sunmuş olduğu bay-bayan kuaförü, çocuk oyun salonu, bilardo salonu, konferans salonu, lostra gibi ayrıcalıklı bölümlerine ek vale hizmeti, geçici araç hizmeti, ücretsiz check up, ücretsiz müşteri servis hizmeti gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak otomotiv sektöründe fark yaratmaktadır.

500 TL üzeri servis harcamaları için Bonus, Word, Axess, Cardfinans, Maximum kartlarda 3 taksit imkanı.

Servis Randevusu İçin - 0(850) 460 25 25 08:30 - 18:00 Saatleri dışında marka sayfalarında yer alan acil yardım hatlarını arayabilirsiniz.

MEKANİK SERVİS

Satış Sonrası Hizmetler konusunda yaptığımız çalışmalar ve sizlere sunduğumuz çözümlerle, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, sizleri servisimizden memnun ve mutlu olarak evlerinize uğurlamak en büyük hedefimizdir.

HASAR SERVİSİ

Sigorta prosedürleriyle uğraşmadan ve bekletilmeden hızlı araç teslimatı. Üretici standartlarında ve kalitede güvenli onarım hizmeti.