Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Skoda Yetkili Servisi

Otomotiv markası Skoda, güçlü üretim kapasitesi ve yayınlaşan otomobil yelpazesiyle sektörün öncü isimleri arasında anılıyor. Skoda markasının zaman içerisinde Volkswagen tarafından satın alınması markayı daha da güçlendirdi. Skoda yetkili servis sayılarının artmasında dahi dünya devi markanın güçlü üretiminden bahsetmek mümkün. Skoda kullanıcıları, Skoda marka araç modellerini keyifle kullanıyor, araçlarıyla ilgili teknik bir arıza yaşadığında veya rutin bakım ihtiyacı hissettiğinde Skoda yetkili servis İstanbul bayimizle iletişime geçiyor. Araçların ilk günkü yüksek performansını, mükemmel kalitesini koruyabilmesinde Skoda servis uzmanlarının rolü büyük. Avek Otomotiv, Skoda sahibi kullanıcılara geniş çaplı hizmet veriyor, güvenilir ve kaliteli servis deneyimi yaşatıyor.Kusursuz

 

Araç Deneyiminde Avek Skoda Yetkili Servis Desteği

Skoda İstanbul bayii olarak yıl boyunca hizmet veren Avek Otomotiv, kullanıcılarının yarı yolda kalmasına izin vermiyor, performans kayıplarının önüne geçiyor. Yetkili servisimiz geniş çaplı hizmet yelpazesiyle kullanıcılara acil, rutin, arıza hallerinde çözümler üretiyor, modern servis deneyimiyle konforlu bir süre sonunda işlemlerini hallediyor. İşte Skoda yetkili servis İstanbul hizmetlerimizin içeriği;


Yedek parça & bakım & aksesuar
Skoda yetkili servis İstanbul ekibi olarak randevulu sistemle çalışıyor, kullanıcılarımıza geniş zaman ayırarak çok yönlü hizmet veriyoruz. Orijinal yedek parça temini, periyodik bakım, arıza ,onarım desteği, aksesuar satışı gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda Skoda yetkili servis geçmişi sorgulama gibi merak edilen birçok konu olabilyor, KVKK kapsamında verilebilecek diğer hizmetler için lütfen iletişime geçin. 


Yeni araç alım & satım
Yetkili servisimiz Skoda araç alım satım işlemlerinde profesyonel hizmet veriyor, tüm işlemlerin güvenle, keyifle tamamlanmasını sağlıyor. 


Yol yardım desteği
Aracınızla seyahate, işe, okula, herhangi bir yere giderken yolda kaldığınızda telaşlanmadan servisimizi arayabilirsiniz. Skoda servis iletişim hattımızdan hemen destek talebi oluşturabilir, kısa sürede size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Skoda yetkili servis İstanbul ekiplerimiz, acil durumlarda desteğini esirgemez, zaman mağduriyeti yaşamanıza izin vermez.Bu süreçte aracınızla ilgili yapılacak bakım, onarım, yedek parça değişimi vb. tüm işlemlerde size şeffaf bilgi aktarımı gerçekleştirilir.

 

İstanbul Skoda Yetkili Servis İletişim

Skoda yetkili servis İstanbul ekibimiz tüm hizmet içeriklerinde şeffaf iletişim, profesyonel hizmet, kusursuz müşteri deneyimi yaşatmaya özen gösteriyor. Skoda servis randevu iletişim numaralarımız ile bize ulaşan kullanıcılar, hiç zaman kaybetmeden randevu oluşturabiliyor. Avek Otomotiv Skoda servisi ile araçlarınız güvenli ellere teslim ediliyor, kurumsal ve profesyonel hizmet desteği alıyor. Servis ekibimiz alanında uzman profesyonel bir ekipten oluşuyor. Aracınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilir, servisimizde aracınızı beklerken keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Servise gelecek vaktiniz yoksa eğer hemen yerinden alım / yerine teslim hizmetimizden yararlanın. Randevu oluşturmak için iletişime geçin, size en uygun tarihlerde aracınızın bakımlarını yapalım. Sizde oto yedek parça ve oto servis arayışında iseniz Avek yetkili servisi tercih edin.
 

 

İstanbul Avrupa Yakası SEAT Yetkili Servisi İletişim

Tekstilkent Şube: 0212 4402525

 

Çanakkale SEAT Yetkili Servisi

Çanakkale: 0286 4402525
 

 

İzmir | Karşıyaka SEAT Yetkili Servisi

İzmir : (0232) 440 25 25

Garanti koşulları, Skoda Yetkili Satıcısıyla müşteri arasında gerçekleşen satın alma anlaşmasının bir parçasıdır. Müşteri, imzasıyla garanti şartlarını kabul etmiş olur. Aracın teslimi sırasında müşteriye araç kullanım kılavuzu ve garanti belgesi diğer belgeler ile birlikte teslim edilir.

Tüm parçaları dahil olmak üzere aracın tamamı 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır.

Tüm Skoda araçlar kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl boya garantisine sahiptir.

Octavia I (1U), Octavia Tour (1U), Fabia I (6Y), Superb I (3U) araçları, kilometre sınırı olmaksızın, 10 yıl süre ile Paslanma Sonucu Delinmeye Karşı Gövde Garantisi’ne sahiptir. 2004 yılından itibaren üretilen diğer tüm modeller kilometre sınırı olmaksızın 12 yıl Paslanma Sonucu Delinmeye Karşı Gövde Garantisi’ne sahiptir.

Garanti belgesi ile satılması yasal olarak zorunlu olmayan parçalar 6 ay, garanti belgesi ile satılması yasal olarak zorunlu olan parçalar teslim tarihinden itibaren 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Yedek parça garantisi söz konusu olduğunda, parçanın gerekli teknik bilgi ve yetkinliğe sahip servisler tarafından monte edildiğinin kanıtlanması ve parçanın takılma şeklinin imalatçı tarafından bildirilen teknik özelliklere uyması gerekmektedir.

Garantinin başlangıcı aracın teslim tarihidir. Aracın mülkiyet değişikliği garanti süresini etkilemez.

Garanti kapsamı ürün kaynaklı hatalar için geçerlidir. Bu nedenle, doğal aşınma, fazla yıpranma, usulsüz kullanım veya onaylanmamış değişikliklerden dolayı meydana gelen hasarlar ile dış etkenlerden kaynaklanan durumlar garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamında değiştirilen parçaların mülkiyeti yetkili satıcıya geçer. Garanti kapsamında ücretsiz değiştirilen parçanın garanti süresi aracın garanti süresi ile sınırlıdır.

Garanti kapsamındaki sorunun giderilmesinde yetkili servis onarım veya parça değiştirme yöntemlerinden birini kullanabilir.

Garanti kapsamında değiştirilen parçanın ve buna ait işçiliğin bedeli müşteriden talep edilemez. Garanti kapsamındaki bir arızadan dolayı yolda kalan aracın yetkili servise çekilmesi veya mobil yol yardımı ile ilgili ücretler garanti kapsamında karşılanır. Ticari kayıplar gibi diğer dolaylı masraflar garanti kapsamında değildir.

Müşteri araç ile ilgili kusurları vakit geçirmeden en yakın yetkili satıcıya/servise bildirmekle yükümlüdür.

Aşağıdaki durumlarda garanti geçerli değildir:

  • Aracın bakım ve onarımları zamanında, düzenli olarak, gerekli teknik bilgi ve yetkinliğe sahip servisler tarafından; periyodik bakım ve onarım prosedürlerine uygun şekilde yapılmamışsa
  • Araç kullanımına ilişkin kullanım kılavuzunda yer alan bilgilendirmelere uyulmamışsa
  • Araç; amacı dışında, uygun olmayan şartlarda veya aşırı yük altında kullanılmışsa (Yarış aracı olarak kullanım vb.),
  • Satın alınan araçtaki onarım ihtiyacı zamanında bildirilmemişse ya da kayıt altına alınması sağlanmamışsa,
  • Servis tarafından yapılan uyarılara rağmen, bildirilen süre içinde araç sahibi ya da kullanıcıları onarıma imkân sağlamamışsa,
  • Satın alınan araç daha önce gerekli teknik bilgi ve yetkinliğe sahip olmayan servisler ya da kişiler tarafından onarım görmüşse,
  • Araca imalatçı firma tarafından onaylanmamış herhangi bir parça takılmışsa veya araçta imalatçı firma tarafından onaylanmayan bir değişiklik yapılmışsa,

Normal kullanım sonucu ve malzemenin doğası gereği parçalarda meydana gelen aşınma ve yıpranmalar garanti kapsamında değildir. Aşınmaya maruz olan bu parçalara örnek; ampuller, fren ve debriyaj balataları, filtreler, lastikler, sigortalar, bujiler ve silecek lastikleridir. Fakat söz konusu parçalarda malzeme, işçilik ve montaj hatası; yani fabrikasyon hatası tespit edilirse parçalar garanti başlangıç tarihinden itibaren ilk 6 ay veya 10.000 km boyunca (hangisi önce dolarsa) garanti kapsamında değerlendirilebilir. Araç üzerinde yapılan değişiklikler veya modifikasyonlar söz konusu ise bunlarla ilgili olarak meydana gelen arızalarda garanti geçerli değildir.

Yol şartlarından, kullanım şeklinden ve yakıt kalitesinden doğrudan etkilenen parçalar; fabrikasyon bir hata söz konusu olmadıkça garanti kapsamı dışındadır. Kullanım ile ilgili ortaya çıkabilecek lastik balans ayarları, ön düzen ayarları, rüzgar sesi giderilmesi, yakıt tüketim ölçümü gibi işlemler garanti kapsamında değerlendirilemez

Skoda Orijinal Parçalar

Kullandığımız parçalar aracınızın orijinalinde kullanılan parçaların aynısıdır. Ayrıca, tüm orijinal parçalarda ülke çapında, iki yıllık, sınırsız KM garantisi ile rahatınız da kolayca elde edilebilir.

Brake Pads

ŠKODA'nızın güvenli bir şekilde durdurulması, harekete geçmek kadar önemlidir. ŠKODA'da fren balatalarını maksimum etkinlik ve uzun ömür için test ediyoruz, ayrıca ısıya dayanıklı hale getiriyoruz. Bunun yanı sıra, daha rahat bir sürüş için minimum gürültüyü ve titreşimi yapmak için tasarlanıyorlar.

Filtreler

Bir filtre işi çok basittir. Kötü şeyleri filtreleyin ve iyi şeyler bırakın. Yakıt filtresi, hassas enjeksiyon setini hasardan korumak için istenmeyen kir parçalarını yakalar. Yağ filtresi, motor yağında çeşitli partikülleri tutar; hava filtresi, motora temiz hava girişi sağlamak için çalışır. Basit ve etkilidir.

Silecekler

Aero sileceklerimiz, önemli faydaları olan gelişmiş bir silecek: silecekin uzunluğu boyunca mükemmel silme performansı, yüksek hızda bile hassasiyetle silme, minimum gürültü ve kolların sökülmesi ve daha uzun hizmet ömrü sayesinde geliştirilmiş direnç. Hayatınızı kurtarabilecek basit bir çözüm.

Bujiler

Bujilerin kalitesi ve tasarımı, motorunuzun ne kadar iyi performans gösterdiğini ve ne kadar güvenilir olduğunu belirler. Düzgün şekilde ayarlanmış buji, benzinli bir motorun yanma sürecini olumlu etkiler ve böylece atıkların emisyon hacmini azaltır.

Akü

ŠKODA orijinal otomobil aküleri Power Frame teknolojisi kullanmaktadır ve piyasadaki en iyi akülerdendir. Karşılaştırılabilir rekabetçi akülerden daha yüksek bir kapasiteye sahiptirler. ŠKODA orijinal aküleri, her koşulda uzun vadeli istikrarlı güç çıkışı sağlar.

Değişim Parçaları

ŠKODA orijinal değişim parçaları, yeni parçaların kalitesi ile yenilenmiş parçalardır. Bunlar dişli kutuları, motorları, motor kafalarını, enjeksiyon pompalarını, marş motorlarını ve alternatörleri içerir.

SKODA araçlarda ücretsiz yerinden alım yerine teslim hizmeti Avek’te. İstanbul içerisinde aracınızı istediğiniz yerden alıp, servis işlemleri sonrasında istediğiniz yere teslim ediyoruz.

Yeni Kampanyalar

img