Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi Yetkili Servisi

Avek Audi Yetkili Servis

Premium otomobil deneyimi yaşatmak için kullanıcılara üstün özellikli araçlar tasarlayan, üreten Audi, yetkili servis hizmetleriyle bu deneyimi artırıyor. Alman menşeili otomobil şirketi Audi, kullanıcılarına modern çağın en nitelikli yetkili servis hizmetini sunmak için özenle hareket ediyor, bayilerini özenle seçiyor. Avek, donanımlı Audi Yetkili Servis hizmetleriyle yıllardır otomobil kullanıcılarının memnun kaldığı bir sistemi yürütüyor. Araç sahipleri yaşadıkları her problemde, her uzman görüşünde yetkili servisimizi tercih ediyor, kapsamlı hizmet alabiliyor. Sorunsuz yolculuklarda Avek yetkili servisleriyle hızlı çözümlerden yararlanabilir, aracınızın değerini koruyabilirsiniz. Peki, Avek Audi Yetkili Servis ile sizleri neler bekliyor? İşte yanıtlar;

Orijinal yedek parça hizmeti

Araç sahiplerinin en korktuğu hizmetlerden biri parça değişiminde orijinalliktir. Audi Yetkili Servis yedek parça arayışı olanlar %100 orijinal, garantili yedek parçalar için Avek'in en yakın audi servisi adres ve telefon bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilir.

Şeffaf bilgilendirme

Audi Yetkili Servis şeffaf bilgi kaynağıyla çalışır, otomobil sürücülerinin araçlarıyla ilgili tüm süreçten haberdar olmasını sağlar. Hizmet anlayışı üst düzeydedir.

Kurumsal çalışma 

Avek, aracınızın tüm bakım ve onarımlarını gerçekleştirirken tamamen profesyonel, kurumsal hizmet anlayışıyla hareket eder. Aracınızın bakım süreci boyunca her detayda bilgilendirilir, alanında uzman personellerle iletişim halinde olursunuz.

Garanti koruması

Avek Audi Yetkili Servis, aracınızla ilgili periyodik bakım, onarım ya da yedek parça değişiminde aracın garantisini korur. Tüm değişimlerde orijinal parçalar kullanılır, araç sahibine bilgilendirme yapılır.

Konforlu hizmet

Audi Yetkili Servislerde araç sahipleri kendini daima özel hisseder. Avek’te, sürücüler bekleme süresinde kaliteli vakit geçirir, bir şeyler içip bir şeyler okuyabilir. Personellerimiz sıkılmanıza izin vermez, süreci keyifli geçirmeniz için konforlu hizmet anlayışıyla hareket eder.

Güvenilir hizmet

Yetkili servisler her zaman özel servislere göre daha kaliteli, güvenilir hizmet anlayışını benimser. Kurumsallığı her aşamada hissettiren Audi servisi, araç sahiplerine endişeden, stresten uzak, güvenilir hizmet sunar.

Üst düzey hizmet

Yetkili servisimizde eğitimli, tecrübeli, uzman kişilerden hizmet alırsınız. Personellerimiz doğrudan üreticiden aldığı hizmetle hataya yer bırakmaksızın araçların bakımını gerçekleştirir.

Audi Tutkunlarının Güvenilir Adresi Yetkili Servis

Avek, sürücülerin memnuniyetini karşılamak, Audi tutkusunu korumak amacıyla gelişmiş bir kapasiteyle hizmet veriyor. Müşterilerimiz, araçlarını servisimize emanet ederken ya da adresten alım yaptırırken Avek kalitesine güveniyor. Servisimiz, prestijden taviz vermeden etik kurallar çerçevesinde hizmet veriyor, oto servis hizmetinde %100 müşteri memnuniyeti için yüksek özen gösteriyoruz. Audi’nizi en az sizin kadar önemseyen, koruyan ve yüksek sürüş performansı için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olan ekibimiz, acil servis desteğiyle birlikte yıl boyunca yetkili servis hizmetlerini sürdürüyor.

Aracınıza değer veriyor en az performans kaybı ile en konforlu şekilde kilometerelerde yol katetmek istiyorsanız tercihiniz herhangi bir sanayide tamirci veya özel servis değil yetkili servis olmalıdır. Yüksek teknoloji sunan arıza tespit cihazları özel servislerde bulunmayabilir. Arıza kodu doğru tespit edilmediğinde de gereksiz parça değişimleri yaşanıp deneme yanılma ile aracınız tamir edilir. Avek'e geldiğinizde sorununuz tek seferde çözülür ve güvenilir hizmet anlayışı ile gerektiğinde yol yardım hizmeti de alabilirsiniz.

Audi servis randevusu için aşağıdaki numaraları arayabilir ve Audi yetkili satıcı Avek ile en iyi Audi servis hizmetine sahip olabilirsiniz. 

 

Audi Yetkili Servis İletişim Numaraları:

 

İstanbul Avrupa Yakası Audi Yetkili Servisi

Tekstilkent Şube: 0212 4402525

 

Çanakkale Audi Yetkili Servisi

Çanakkale Şube: 0286 4402525

İzmir | Karşıyaka Audi Yetkili Servisi

Karşıyaka Şube: (0232) 440 25 25

 • 1 Saat Prensibi

  1 saati aşmayacak basit işlemler için randevu almanıza gerek yok.Sizi bekletmeden ihtiyacınız olan servisi sağlarız.

 • 5 Gün Prensibi

  Audi'nizi periyodik bakıma almak için 5 iş gününü aşan bir randevu verirsek,beşinci günden sonra size ücretsiz otomobil tahsis ederiz

 • Doğruluk Prensibi

  Sürpriz ödemelerle karşılamamanız için Audi'nize yapacağımız her işlem için sizden onay alırız. Daha sonra hiçbir şekilde ekstra ücret talep etmeyiz. 

 • Özen Prensibi

  Faturanıza açıklayamayacağımız hiçbir madde koymayız

 • Dört Dörtlük Konfor Prensibi

  Audi'nizi uygun koşullarda bulunduğunuz yerden alır, işlemleri bittikten sonra bulunduğunuz yere teslim ederiz.Audi'nizi kendiniz getirirseniz, dönüş için size ulaşım imkanı sağlarız.

 • Mükemmel Zamanlama Prensibi

  Audi'nizi size söz verdiğimiz zamanda teslim ederiz. Ama olası bir gecikme durumuna karşı ücretsiz otomobil tahsisini de garanti ederiz.

 • Şeffaflık Prensibi

  Faturanıza açılayamayacağımız hiçbir madde koymayız.

Audi Mobilite Garantisi

Bu garantide yaş sınırı yok.

Audi’nizin bakımlarını ve/veya ücretsiz check up’ larını yetkili servislerimizde yaptırın, 1 yıllık ücretsiz Mobilite Garantisi ile yola güven içinde devam edin. Üstelik yaş sınırı olmadan, Türkiye’nin her yerinde 7 gün 24 saat.
 

Mobilite Garantisi’nden nasıl yararlanacaksınız?

Bunun için Audi aracınızı periyodik bakım(1) için yetkili servislerimize getirmeniz yeterli. Periyodik bakımlarınızı düzenli olarak Audi Yetkili Servisleri’nde yaptırmanız, hem sizin hem de Audi’nizin güvenliği için son derece önemli bir avantaj sağlıyor. Yaşı kaç olursa olsun Audi’nizin bakımını düzenli olarak yaptırdıkça, bu hizmetlerden 1 yıl boyunca sürekli yararlanabiliyorsunuz.

(1) Bakım periyotları; 15.000-30.000-45.000-60.000-75.000-90.000-105.000-120.000 km’dir.
 

Mobilite Garantisi ile 10 özel hizmet

1. Audi'nizle her an, her yerde güvendesiniz:

Türkiye'nin neresinde olursanız olun Mobilite Garantisi geçerliliğini korur.

2. Anında yol yardımı:

Diyelim ki yolda herhangi bir problemle karşılaştınız, hemen Audi Asistans numarası olan 444 28 34’ten bizi arayın. 7 gün 24 saat Yol Yardım hizmeti veren Mobil Servis araçlarımız hiç zaman kaybetmeden yardımınıza gelsin.

3. Çekici hizmeti:

Arıza nedeniyle yolda kalan aracınız bulunduğu yerde onarılamıyorsa, hemen en yakın Audi Yetkili Servisi'ne aracınızı ücretsiz olarak götürüyoruz. Ancak bu hizmetten yararlanan müşterilerimiz işlemlerini yetkili serviste yaptırmazlarsa, çekici hizmeti ve yol yardım hizmeti müşterimize faturalandırılacaktır.

4. Geçici araç tahsisi:

Aracınızın, arızası nedeniyle servisteki onarım süresinin 24 saati aştığı durumlarda, kilometre sınırı olmaksızın, 3 güne kadar bir süre için size başka bir araç tahsis ediyoruz.

5. Konaklama:

Yolculuk sırasında arıza nedeniyle yolda kalmanız, aracınızın servisteki onarımının aynı gün içinde yapılamaması ve sizin de geçiçi araç talep etmemeniz durumunda, dilerseniz size ve yanınızdaki yolculara, 5 yıldızlı ya da bölgede mevcut olan 5 yıldıza denk otellerde 5 güne kadar konaklama hizmeti sunuyoruz.

6. Yolculuğa devamın ve dönüş imkanının sağlanması:

Servisteki arıza onarımının 24 saati aşması halinde, size ve beraberinizdeki yolculara sunduğumuz ek hizmetler:

Türkiye sınırları içinde, dilerseniz bulunduğunuz noktadan gitmeyi planladığınız yere, dilerseniz evinize dönmeniz için ulaşımınızı sağlıyoruz.

Yola başka bir ulaşım aracıyla devam etmeniz gerekebilir. Bu durumda, Mobilite Garantisi kapsamında, taksi (şehiriçi), otobüs, tren ya da uçak gibi ulaşım araçlarıyla yolculuğunuzun devamını sağlıyoruz.

Yola, kilometre sınırı olmaksızın, 3 güne kadar bir süre için geçici olarak tahsis ettiğimiz araç ile de devam edebilirsiniz.

7. Sürücüsüz kalan aracın teslimi:

Acil durumlarda da sizinleyiz. Bizim için sağlığınız her şeyden önemli olduğundan, doktor ve ambulansa ihtiyaç duyulması halinde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yolculuk sırasında kaza sonucu, sürücünün vefatı, yaralanması ya da 3 günü aşacak bir tedavisi söz konusu olduğunda veya sürücü ve beraberindeki yolcular aracı kullanamayacak durumdalarsa, aracı ücretsiz olarak en yakın şehir merkezine teslim ediyoruz.

8. Aracın onarım sonrasında istenilen yere teslimi:

Arıza durumunda, aracınızın yerinde ya da en yakın Audi Yetkili Servisi'nde onarımı 24 saati aşarsa, onarım işlemleri tamamlandıktan sonra, 80 km. olan mesafeye kadar aracınızı istediğiniz yere teslim ediyoruz. 80 km. üzeri mesafe için, aracı teslim alacak kişinin yol masraflarını karşılıyoruz.

9. Kaza anında çekici ve kurtarma hizmeti:

Çekici hizmeti kasko teminatınız dışındaysa,
Aracınız kaza nedeniyle hareket edecek durumda değilse,
Aracınız kaza yerinde onarılamıyorsa,
Kaza sonucu oluşan hasarın tüm onarımları yetkili servislerimizce yapılacaksa, aracınızı çekici ve kurtarma hizmetiyle en yakın Audi Yetkili Servisi'ne ücretsiz olarak götürüyoruz.

10. Anahtar hizmeti:

Anahtarın kaybolması, immobilizer'ın arızalanması ya da araç içinde kilitli kalmanız halinde, acil servisimizle hizmetinizdeyiz. Aracınızın en yakın Audi Yetkili Servisi'ne alınması ve anahtar temininin takibi Mobilite Garantisi kapsamında.

Mobilite Garantisi; detaylı bir kontrol mekanizmasıdır. Yapılan bu kontrollere rağmen, yolculuk sırasında herhangi bir arıza meydana gelebilir. Böyle bir durumda, yola devam edebilmeniz için gerekli önlemler hizmet kapsamı çerçevesinde alınmaktadır. Buna ek olarak, kaza durumunda ya da belirtilen şartlar çerçevesinde, sadece çekici ve kurtarma hizmetleri verilmektedir. Sürücünün ya da 3. şahısların kasti ya da ağır ihmali sonucunda hizmet geçersizdir. Mobilite Garantisi kiralık araç firmaları, sürücü kursları, taksiler ve taksi içindeki yolcuları kapsamaz.

 

Geçerlilik Şartları

Bu garanti, müşteri veya 3. şahısların kasti ya da ağır ihmalinden kaynaklanan olayları ve arızaları kapsamaz.

Önemli: Mobilite Garantisi hizmet kapsamı, ancak tüm periyodik bakımların, şanzıman ve motor revizyonunun Audi Yetkili Servisleri'nce yapılması durumunda geçerlidir. Söz konusu hizmetin geçerliliği, fatura ve iş emri kapanış tarihiyle başlar.

Hizmet süresi: Aracın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerde yaptırılması halinde 1 yıl geçerlidir.
Mobilite Garantisi'nin geçerli olduğu süre içinde, Audi Yetkili Servisleri dışında bakım ve onarım yaptırılması halinde, hizmet geçerliliğini yitirir.

Mobilite Garantisi hizmetleri, kiralık araç firmalarını, taksileri ve taksi içindeki yolcuları kapsamaz.
Yolculuğa devamın ya da dönüş imkanının sağlanması 50 km. mesafeden itibaren geçerlidir.
Uçak ile ulaşım ekonomi sınıfı uçak bileti için geçerlidir.

Müşterinin daimi ikametgahı, aracının arıza/kaza yaptığı şehirde ise ya da olayın gerçekleştiği yer, müşterinin daimi ikametgahına 70 km.’den daha az bir uzaklıkta ise konaklama hizmeti verilmez. Ama müşteriye makbuz karşılığı 60 TL’ye kadar taksi hizmeti sağlanır.

Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş. tarafından ithal edilmeyen araçlar Mobilite Garantisi kapsamında değildir. Mobilite Garantisi, kiralık araç firmaları, sürücü kursları, taksiler ve taksi içindeki yolcuları kapsamaz. Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş., ekonomik, fiziki ve yerel koşullar gereğince hizmet kapsamını değiştirme ve/veya daraltma hakkını saklı tutar.

Audi'nizin bakımı için bizi aramanız yeterli. Biz, aracınızı sizden alıp, bakım sonrası size teslim ediyoruz.  *Yerinden alım hizmeti ücrete tabidir.

Audi Ekspres Servis

Audi'nin Expres Servis uygulaması ile küçük servis işlemleriniz için 1 saatten fazla beklemenize gerek kalmayacak. Üstelik randevu almanıza da gerek kalmadan.

Zamana Meydan Okuyun

Audi'nin Expres Servis uygulamasıyla artık beklemek yok, randevu almak yok. Üstelik Ekspres Servis ücretinin standart servis ücretinden farkı da yok.

Ekspres Servis kapsamındaki işlemler:

 • Motor yağı ve yağ filtresi değişimi
 • Silecek lastiklerinin değişimi
 • Fren balatalarının değişimi
 • Akü testi ve değişimi
 • Lastik değişimi
 • Lastik durum ve basınçları kontrolü
 • Aydınlatma kontrolü ve ampul değişimi
 • Egzoz bağlantıları kontrolü
 • Far ayarı
 • Kapı ayarı

Audi Servis® olarak vaktiniz bizim için değerli.

Garanti Koşulları

Garanti koşulları, Audi Yetkili Satıcısı ile müşteri arasında gerçekleşen satın alma anlaşmasının bir parçasıdır. Müşteri, imzasıyla garanti şartlarını kabul etmiş olur; bunun anlamı sadece aracın teslimiyle değil satın alma anlaşmasının gerçekleşmesiyle müşterinin garantiden faydalanacağıdır.

Aracın teslimi esnasında müşteriye araç kullanım kılavuzuyla birlikte içerisinde bakım defteri ve servis programının da bulunduğu Garanti Belgesi verilir. Garanti işlemi yapılabilmesi için müşterinin bu belgeyi ibraz etmesi gereklidir. Araç üzerindeki tüm parçalar, fabrikasyon hatalarında teslim tarihinden itibaren (01.05.2002’den) 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Boya garantisi Audi araçlar için 3 yıl; kaporta paslanma/çürüme garantisi ise 1998 model yılına kadar olan araçlarda 10 yıl, 1998 model yılından itibaren tüm araç tipleri için 12 yıldır. Garanti uygulamasındaki yükümlülükler tamiratı veya değiştirmeyi içerir. Garantiden değiştirilen parçanın ve buna ait işçiliğin ücreti müşteriden talep edilemez. Yolda kalan aracın servise çekilmesi ve gezici servis aracı ücreti garantiden karşılanır. Fakat taksi, kiralık araç vb. ulaşım masrafları ve otel, konaklama, ticari kayıplar gibi diğer dolaylı masraflar garanti kapsamında değildir.

Aşağıdaki durumlarda garanti geçersizdir:

 • Periyodik bakımlar zamanında, düzenli olarak, gerekli teknik bilgi ve yetkinliğe sahip servisler tarafından yapılmamışsa.
 • Kullanım kılavuzuna uyulmamışsa
 • Araç uygun olmayan şartlarda veya aşırı yük altında kullanılmışsa (örneğin; yarış aracı olarak kullanılması halinde).
 • Satın alınan araç daha önce gerekli teknik bilgi ve yetkinliğe sahip olmayan servisler ya da kişiler tarafından onarım görmüşse.
 • Araca imalatçı firma tarafından onaylanmamış herhangi bir parça takılmışsa veya araçta imalatçı firma tarafından onaylanmayan bir değişiklik yapılmışsa.
 • Satın alınan araçtaki hata bildirilmemişse ya da kayıt altına alınması sağlanmamışsa.
 • Servis tarafından yapılan uyarılara rağmen, bildirilen süre içinde araç sahibi ya da kullanıcıları onarıma imkân sağlamamışsa.
 • Normal kullanım sonucu ve malzemenin doğası gereği parçalarda meydana gelen aşınma ve yıpranmalar garanti kapsamında değildir. Aşınmaya maruz olan bu parçalara örnek; ampuller, fren ve debriyaj balataları, filtreler, lastikler, sigortalar, bujiler ve silecek lastikleridir. Fakat söz konusu parçalarda malzeme, işçilik ve montaj hatası; yani fabrikasyon hatası tespit edilirse parçalar garanti kapsamındadır. Araç üzerinde yapılan değişiklikler veya modifikasyonlar söz konusu ise bunlarla ilgili olarak meydana gelen arızalarda garanti geçerli değildir.

Bazı ayarlama ve ölçümler garanti kapsamında değildir. Bunlar:

 • Açıklıkların ve bu nedenle oluşan rüzgâr sesinin giderilmesi için bagaj kapaklarının ve kapıların ayarlanması
 • Lastik balans ayarı, rot ayarı
 • Yakıt tüketimi ölçümü ve motor ayarları vb.

Araç üzerindeki lastiklerin garantisi, Türkiye’de genel distribütörlükleri bulunan üretici firmalar tarafından yapılır. Yetkili servisler tarafından satılan Orijinal Audi Parçalar® (01.05.2002 itibariyle) satış tarihinden itibaren 2 yıl süreyle garanti kapsamı altındadır. Yedek parça garantisi söz konusu olduğunda parçanın yetkili satıcılar tarafından satılıp monte edildiğinin kanıtlanması ve müşteri tarafından faturasının ibraz edilmesi gereklidir. Yetkili olmayan birimlerce satılmış olan parçaların garantisi Doğuş Otomotiv tarafından karşılanmaz. Faturası olmayan parçaların garanti talebi kabul edilmez.

Audi Garanti Plus Avantajlarla Doludur

Çünkü Audi Garanti Plus korumasındaki aracınızın 5 yıl boyunca, garanti kapsamı içindeki arızaları, yetkili servislerde orijinal parça ve işçilik güvencesi ile yaptırırsınız. Audi Garanti Plus garantinizi, dilerseniz vdf’nin kredi ürünleri ile aynı kredi planında birleştirebilirsiniz. Ayrıca Audi Garanti Plus aracınızı satarken alıcıya devredebilir, böylece aracınızın ikinci el değeri artmış olur. Audi Garanti Plus’ınızı aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 24 aylık süre içerisinde satın alabilirsiniz.parçasıdır. Müşteri, imzasıyla garanti şartlarını kabul etmiş olur; bunun anlamı sadece aracın teslimiyle değil satın alma anlaşmasının gerçekleşmesiyle müşterinin garantiden faydalanacağıdır.

Araç fiyatları aracın beygir gücüne göre belirlenmektedir.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve standartlarınızı koruyacak bir garantinin kapsamına girin, aracınızı Audi Garanti Plus ’a sahip ayrıcalıklı araçlardan biri yapın.

Audi Garanti Plus hangi hallerde geçerlidir?

 • Fabrika garantisinin bitimini takiben +3 yıla kadar
 • Aracın tüm periyodik bakımlarının zamanında ve Audi yetkili servislerde yapılması halinde
 • Aracın Audi Garanti Plus garanti koşullarına uygun kullanılması durumunda
 • Audi Garanti Plus Garantisi kapsamında belirtilen teminatlar dahilinde
 • Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde

Audi Garanti Plus hangi hallerde geçerli değildir?

 • Aracın bir veya birden fazla periyodik bakımının yetkili servislerde yapılmaması durumunda
 • Aracın Audi Garanti Plus garanti koşullarına uygun olarak kullanılmaması halinde
 • Sürücü hatalarından kaynaklanan arızalarda
 • Audi Garanti Plus Fiyatları

Yeni Kampanyalar

img