Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

CUPRA Yetkili Servisi

Dünya devi otomobil markası Seat, birçok model aracıyla Türkiye’de yaygın tercih edilen bir marka. Seat markasına ait popüler araçlardan olan Cupra, öylesine güçlü bir modeldi ki bir süre sonra Seat’tan bağımsız bir marka oldu. Şimdilerde Cupra yetkili bayi ve servis hizmetleri veriliyor. Avek Otomotiv bünyesinde verilen Cupra servis hizmeti, kullanıcıların otomobilleriyle ilgili yaşadığı tüm sıkıntılarda, bilgi ihtiyacında, parça değişimin temini gibi işlemlerde aktif görev alıyor. Cupra yetkili bayi İstanbul ekibimiz, araç sahiplerinin servis konusunda problem yaşamasına izin vermiyor, dünya standartlarında modern, yenilikçi deneyimler sunuyor. Aracında en ufak sorun yaşayan ya da uzun yol öncesi aracını servis kontrolünden geçirmek isteyenler Cupra servis uzmanlarımızın profesyonel desteğini tercih ediyor. Avek Otomotiv, bu konuda alanında uzman kişilerle ve teknolojik sistemlerle hizmet veriyor.

 

Avek Otomotiv Cupra Yetkili Servis Hizmetleri

 

Avek Otomotiv İstanbul merkezli ülke geneline hitap eden gelişmiş bir faaliyet ağına sahiptir. Otomotiv sektörünün yetkili servis ağında başarılı işlere imza atan şirketimiz, donanımıyla geniş araç marka ve modellerinde hizmet veriyor. Cupra yetkili bayi İstanbul ekibimiz yıl boyunca kesintisiz çalışıyor, birçok konuda sürücülere profesyonel çözümler üretiyor. Servisimizin öne çıkan hizmetleri şöyledir;

Cupra Yol yardım
Avek Otomotiv Cupra bayileri yolda kalan tüm kullanıcılara hızlı yardım gönderiyor. Otomotiv şirketimiz, her ne sebeple olursa olsun yolda çaresiz kalan, zaman kaybeden sürücülerin talebine yönelik destek veriyor, mağduriyetin hızlıca giderilmesine yardımcı oluyor.  

Periyodik bakım & onarım & yedek parça değişimi
Cupra yetkili bayi İstanbul kullanıcıları araçlarının profesyonel kişilerce ilgilenilmesini istiyor. Ekibimiz, rutin bakım, arıza onarım, yedek parça değişimi, lastik değişimi, oto ekspertiz, bakım gibi birçok konuda memnuniyet odağında hizmet sunar. Sürücüler araçlarının işi bitene kadar keyif yapabiliyor, endişe etmeden aracını bekler. 

Acil durum desteği
Aracınız bozulabilir, lastiğiniz patlayabilir, yakıtınız bitebilir ve daha birçok şey olabilir. Tüm bu problemler yolda kalmak için yeterli sebeplerdir. Böyle durumlarda strese, telaşa girmeyenler hemen bizi arayarak yardım ister, Cupra yol yardım ekibimiz hızla çözüm ulaştırır. 

Güven veren SEAT Cupra hizmeti
Araç bakım, onarım çalışmalarında yoğun tempo arasında aracı servise götürmek bazen külfet olur. Avek Otomotiv Cupra bayileri bu konuda sürücülerin zahmete girmesini önler, oto tamir ve bakım hizmetiyle profesyonel destek verir. 

0 Km Cupra 
Otomobil almaya karar verdiniz ve Cupra SUV modelini düşünüyorsunuz mesela. Hemen servisimize gelerek modeli detaylı inceleyebilir, test sürüşüne çıkabilir, araç uzmanlarımızdan bilgi alabilir, nihai kararınızı kapsamlı analiz sonucunda verebilirsiniz. Cupra bayii Avek Otomotiv araç ve ödeme ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi size aktarır, şeffaf bilgi yönetimiyle hareket eder. Bizi ziyaret ederek Cupra fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Cupra Yetkili Servis İletişim Desteği

 

Cupra yetkili servis randevu sistemiyle çalıştığından telefon numaralarımızdan bize ulaşıp randevu oluşturmalısınız. Servisimiz, randevu günü dilerseniz aracınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz, Avek rutininizin bozulmasını önler. Çok yönlü, gelişmiş ve güvenilir Cupra servis desteği almak için lütfen bizi 0212 440 25 25 no’lu iletişim hattımızdan arayın. 
 

 

İstanbul Avrupa Yakası VW Yetkili Servisi

Tekstilkent Şube: 0212 4402525

 

İstanbul Anadolu Yakası VW Yetkili Servisi

Ümraniye Şube: 0216 4402525

 

Çanakkale VW Yetkili Servisi

Çanakkale Şube: 0286 4402525

Ticari Araç Periyodik Bakım Tablosu (Aralıkları)

 

İzmir | Karşıyaka SEAT Yetkili Servisi

İzmir : (0232) 440 25 25

Yeni Kampanyalar

img