Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisi

Volkswagen Ticari Aracınız yetkili servisimizde %30’a varan indirimlerle her zaman kazandırıyor. 2 yaşını dolduran ticari aracınızı Avek’e getirin, %15 indirimden hemen yararlanın. Yetkili servisimizde yapacağınız her harcama ile indirim oranınızı %30’a kadar arttırın, servisten kazançlı çıkın. Aracınız her zaman bakımlı kalsın.

 

İstanbul Avrupa Yakası VW Yetkili Servisi

Tekstilkent Şube: 0212 4402525

 

İstanbul Anadolu Yakası VW Yetkili Servisi

Ümraniye Şube: 0216 4402525

 

Çanakkale VW Yetkili Servisi

Çanakkale Şube: 0286 4402525

Ticari Araç Periyodik Bakım Tablosu (Aralıkları)

 

İzmir | Karşıyaka SEAT Yetkili Servisi

İzmir : (0232) 440 25 25

Randevusuz bir servis düşünün. Duymak bile güzel!

Volkswagen'in yeni "Ekspres Servis" uygulaması, birçok bakım ve servis işlemi için bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Tek yapmanız gereken bir Volkswagen Yetkili Servisine gitmek ve araç kabul alanında bulunan "Ekspres Servis" bölümüne başvurmak... Servis Danışmanlarımız, Volkswagen'inize yapılmasını istediğiniz işlemlerin "Ekspres Servis" kapsamına girip girmediğini kontrol edip onayladıktan sonra zamanla yarış başlar. Yapılacak işlemlerin yedek parça gerektirmesi durumunda tedarikte öncelik, ek bir arıza saptanırsa da servisin o anki doluluk oranına göre ilk boşalan lifte aracınızın alınması gibi daha pek çok ayrıcalıkla işlemleriniz tamamlanır. Önemli bir nokta daha: Ekspres Servis ücreti, standart servisle aynı.

Siz zahmet etmiyorsunuz; Volkswagen'inizi neredeyseniz oradan alıyor, sonra istediğiniz yere teslim ediyoruz. Hem de bu hizmeti çok uygun koşullarla sunuyoruz.
Yerinden Alım Yerine Teslim Hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0 850 460 25 25 no’lu telefonumuzu arayabilirsiniz.

Pistlerden yollara...

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Castrol’ün, yarış pistlerinden ralli parkurlarına uzanan Ar-Ge ortaklığımız sonucu geliştirdiği motor ve dişli yağları, yüksek teknoloji ürünü Volkswagen motorlarını ilk günkü gibi korumanın yanı sıra beklenen performans ve verimin sağlanmasına da yardımcı olur. Üstelik fabrikadan çıkan her Volkswagen’in motorunda bulunan ve araç stok süreleri de dikkate alınarak normal yağlara göre daha uzun ömürlü olması için geliştirilen özel ilk dolum yağı, aynı özelliklerle sadece Volkswagen Yetkili Servislerinden edinilebilir.

Neden Castrol?

Volkswagen için geliştirildi.
Castrol, dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden biri olarak her zaman Volkswagen motorunun verimini ve performansını artırmanın yeni yollarını arıyor. Rakipsiz bilgi ve gelişmiş teknolojisi ile Castrol’ün Volkswagen ile birlikte geliştirdiği ve Volkswagen fabrikalarında kullanılan özel ilk dolum yağı, aynı özelliklerle ve sadece Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunuyor. Volkswagen’inizin her zaman en yüksek yağlama performansına sahip olması ve hep ilk günkü gibi kalması için siz de Volkswagen Yetkili Servislerini tercih edin.

Castrol EDGE Professional

Castrol Edge Professional Longlife III 5W-30
Titanyum gücünde Castrol EDGE Professional, Castrol'ün şimdiye kadar ürettiği en güçlü ve her sürüş koşuluna uyum sağlayan motor yağıdır. Benzersiz gücü, çeşitli sürüş hızlarında metallerin birbiriyle temasını ve sürtünmeyi azaltır; motorun maksimum performansla çalışmasını sağlar.

Aracınız servisimizdeyken Pazartesi Cumartesi günleri arasında her gün 9:30 ve 11:00 saatleri ücretsiz müşteri servislerimizle merkezi yerlere ulaşabilirsiniz.
Tekstilkent:?? 02124402525

Siz check-in yaptırın, biz check-up yapalım.

Volkswagen Yetkili Servisimiz, siz seyahate çıktığınızda aracınızı havaalanından alıyor, bakımını ya da onarımını yapıyor. Seyahatten döndüğünüzde, Volkswagen’iniz bıraktığınız yerde pırıl pırıl sizi bekliyor. Gelin, Volkswagen Havaalanı Servisi’nden nasıl yararlanacağınızı, bu servisin size ve aracınıza neler kazandıracağını birlikte inceleyelim.

Araç muayenesi öncesi sizin de uykunuz kaçıyor mu?

İçiniz rahat olsun diye, araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti sunuyoruz. Muayene sırasında dikkat edilen fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, jant, lastik ve süspansiyon mimarisi, şasi ve bağlantı parçaları gibi bölümleri detaylı bir şekilde inceliyoruz. Ayrıca yine muayene sırasında incelenen emniyet kemerlerinin işlevi, araçta bulunması gereken trafik güvenliği ile ilgili ekipmanlar gibi önemli hatırlatmaları da unutmuyoruz.

Siz de araç muayenesi öncesi Volkswagen'inizle Yetkili Servisimize uğrayarak bu ücretsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Servislerimizde kullanılan Volkswagen Orijinal Parçalar® ve aksesuarlarında parça garantisi 2 yıldır. Bir Volkswagen'in tercihi Orijinal Volkswagen Parçalar®dır. Çünkü Volkswagen'in tüm parçaları, Volkswagen kalitesi ve deneyimiyle üretilir. Çünkü güvenliğiniz ve rahatınız, Volkswagen için hep birinci sıradadır.

Yeni Kampanyalar

img