Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

SEAT Yetkili Servisi

İspanya devi otomobil markası SEAT, tüm dünyada en çok tercih edilen üreticilerden biri kabul ediliyor. Günümüzde Volkswagen ile güçlerini birleştiren SEAT, otomobil pazarındaki güçlü teknik özellikleri, beğeni toplayan tasarımlarıyla sürücülere modern otomobil deneyimi sunuyor. SEAT yetkili servis İstanbul bayimiz bu deneyimin sorunsuz devam etmesi için tüm donanımıyla etkili hizmetler veriyor. SEAT otomobillerinde sürücüler ilk günden itibaren yüksek sürüş performansından etkileniyor. Yüksek performans teknolojik özelliklerle destekleniyor, konforlu ve lüks araç deneyimi sunuyor. Avek Otomotiv, SEAT servis ekibimizle birlikte sürücülerin lüks deneyimini lüks hizmetlerle destekliyoruz. Otomobilinizde yaşayacağınız en ufak bir problemde doğrudan Avek Otomotiv Seat bayileri ile iletişime geçip kusursuz hizmet alabilirsiniz. Ekibimiz, gelişmiş ve modern yöntemlerle aracınızın tüm bakımını, onarımını gerçekleştiriyor, size zaman ve nakit kaybı yaşatmıyor.

 

İstanbul SEAT Yetkili Servis Hizmetleri


SEAT yetkili servis Çanakkale, İstanbul, İzmir gibi şehirler başta olmak üzere tüm ülkede yoğun ilgi görüyor, SEAT kullanıcıları araçlarını yetkilendirilmiş servis güvenesine teslim etmeyi tercih ediyor. Avek Otomotiv, araç servis hizmetlerinde dünya standartlarına göre hareket ediyor, sürücülerin her anlamda rahat, keyifli, güvenli, memnun olmasını sağlıyor. Araç sahiplerimiz araçlarını getirdiğinde bakım süresince serviste çayını, kahvesini içiyor, bir şeyler okuyup izleyebiliyor, bekleme yerimizin zenginliğinden yararlanıyor. Seat özel servis deneyiminin modern şartları sayesinde hiçbir Seat kullanıcısı Avek yetkili servisinden vazgeçmiyor. Avek Otomotiv SEAT bayileri ayrıcalıklı, lüks hizmetler sunuyor, araç bakımlarının ihmal edilmesini önlüyor. 
Peki, SEAT yetkili servis hizmetlerimiz nelerden oluşuyor? İşte detaylar; 

Orijinal yedek parça değişimi & bakım & onarım

Aracınızda parça değişecekse orijinal parça kullanan ekibimiz, oto servis hizmetiyle sizi bu konuda bilgilendirir. Periyodik araç bakım, tamir, onarım çalışmalarında ise aracınızın performansını yükseltmeye yönelik dünya standartlarında hizmet veriyoruz. 

Yol yardım 

SEAT servis iletişim numaralarımızı kaydederek 7/24 bize ulaşabilir, yolda kaldığınızda acil destek isteyebilirsiniz. Acil durumlarda, beklenmedik zamanlarda servisimizin SEAT yol yardım desteği bulunuyor, kullanıcılar hızla kurtarılıyor. 

Acil Durumlar

SEAT kullanıcıları araçla ilgili acil durumla karşılaştıklarında Avek Otomotiv SEAT bayileri ile iletişime geçip çözüm desteği alabiliyor. Yetkili servislerimiz bu konuda hızlı ve çözüm odaklı hizmet veriyor.

 

SEAT Yetkili Servis Randevu İletişim


SEAT yetkili servis randevu sistemiyle çalışıyor, her kullanıcının rutinine göre servis desteği veriliyor. Kullanıcılarımız tek telefonla ya da mesajla bize ulaşabiliyor, dilediği gibi talep oluşturabiliyor. Sizler de SEAT servis iletişim numaralarından bize ulaşarak randevu oluşturabilir, bilgi alabilir, aracınızın son durumunu öğrenebilirsiniz. Servis personellerimiz size şeffaf bilgi aktarımı yaparken hızlı çözümler sunar. Acil durumlarda, yolda kaldığınızda, aracınızı bize getiremediğinizde, arıza hallerinde, periyodik bakım zamanında tek telefonla bize ulaşın, randevu alın. Ekibimiz her zaman sizinle!  

 

İstanbul Avrupa Yakası SEAT Yetkili Servisi İletişim

Tekstilkent Şube: 0212 4402525

 

Çanakkale SEAT Yetkili Servisi

Çanakkale: 0286 4402525
 

 

İzmir | Karşıyaka SEAT Yetkili Servisi

İzmir : (0232) 440 25 25

 

SEAT'ınızın bakımı için bizi aramanız yeterli. Biz, aracınızı sizden alıp, bakım sonrası size teslim ediyoruz.

SEAT Yol Yardım Hizmeti

SEAT’ınızı aldığınız ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak SEAT Yol Yardım Hizmeti'nden yararlanırsınız.

SEAT Yol Yardım, hiç beklenmedik zorluklar ile karşılaştığınız an 7 gün, 24 saat Türkiye’nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar.

Muayene Öncesi Kontrol

Müşteri odaklı yaklaşım ilkesiyle gerçekleştirdiği çözümler ile müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak tam memnuniyet sağlayan SEAT, Satış Sonrası Hizmetler alanındaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımızı ortaya koymak için yapılan bir diğer Satış Sonrası Hizmeti'miz, TÜVTÜRK araç muayene öncesi araç kontrol prosedürü. Tüm SEAT Yetkili Servisleri’nde yürürlükte olan bu hizmetimizde, müşterilerimiz araç muayeneleri öncesinde Yetkili Servisleri'mizden randevu alıyor, muayene öncesi araçlarının kontrollerini yaptırarak muayeneye girişlerini garantileyebiliyor.

Müşterilerimize satın aldıkları araçların malzeme ve işçilik açısından günümüz teknolojisine uygun ve hatasız olarak üretildiğinin garantisi verilmektedir. Tüm SEAT Yetkili Satıcıları, aracın hangi yetkili satıcı tarafından satıldığına bakmaksızın, garanti işlemi yapmakla yükümlüdür. Uygulanacak garanti koşulları aşağıdaki gibidir: Garanti koşulları SEAT Yetkili Satıcısı ile müşteri arasında gerçekleşen satın alma anlaşmasının bir parçasıdır. Müşteri, imzasını atarak garanti şartlarını kabul etmiş olur. Aracın teslimi esnasında müşteriye araç cüzdanı ile birlikte içerisinde bakım periyodları ve servis programının da bulunduğu garanti belgesi verilir. Garanti işlemi yapılabilmesi için müşterinin bu belgeyi ibraz etmesi gerekir. Fabrikasyon hatalarda, araç üzerindeki tüm parçalar teslim tarihinden itibaren 24 ay süreyle garanti kapsamındadır. Garanti kapsamındaki arızalar teknik açıdan kusursuz bir şekilde onarılarak giderilebiliyorsa, garanti uygulamasındaki yükümlülükler hem tamiratı hem de değiştirmeyi içerdiğinden, parça komple değiştirilmeden de onarım yapılabilir. Garanti kapsamında değiştirilen parçanın ve buna ait işçiliğin ücreti müşteriden talep edilmez. Yolda kalan aracın servise çekilmesi ve gezici servis aracı ücreti garantiden karşılanır. Taksi, kiralık araç gibi ulaşım aracı masrafları ve otel, konaklama, ticari kayıplar gibi diğer endirekt masraflar garanti kapsamında değildir.

Aşağıdaki durumlarda garanti geçerli değildir:

  • Periyodik bakımlar zamanında, düzenli olarak ve yetkili servisler tarafından yapılmamışsa
  • Kullanım kılavuzuna uyulmamışsa
  • Araç uygun olmayan şartlarda ya da aşırı yük altında kullanılmışsa (Örneğin yarış aracı olarak)
  • Daha önce yetkili olmayan servislerden birinde tamir edilmişse
  • Araca üretici şirket tarafından onaylanmamış bir parça takılmışsa ya da araçta üretici tarafından onaylanmayan bir değişiklik yapılmışsa

Uzun süreli kullanımlar sonucu ve malzemenin doğası gereği parçalarda meydana gelen aşınma ve yıpranmalar garanti kapsamında değildir. Aşınmaya maruz olan bu parçalara V kayışları, ampuller, fren ve debriyaj balataları, fren pabuçları, filtreler, lastikler, sigortalar, bujiler ve silecek lastikleri örnek olarak gösterilebilir. Fakat bu parçalarda malzeme, işçilik ve montaj hatası söz konusu ise, parçalar yine garanti kapsamındadır. Araç üzerinde değişiklik ya da modifikasyon yapılmışsa, bunlarla ilgili olarak arıza meydana geldiğinde garanti geçerli sayılmaz. Örneğin, aracın şanzımanında meydana gelen bir arızada, araca geniş tabanlı lastik takılmış olması nedeniyle garanti kapsamı dışında kalınabilir.

Yeni Kampanyalar

img