Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

SEAT Yetkili Servisi

Servis hizmeti tecrübenizin keyifli ve kolay olmasını istiyoruz. Hedefimiz hızlı, etkili ve yüksek kalitede bir hizmet vermek. Periyodik Bakım, hasar onarım, orijinal yedek parça ve aksesuar gibi ihtiyaçlarınız için araç hakkındaki uzmanlığımız sayesinde üstün kalitede çözümler sunuyoruz. Tüm bu hizmetlerden faydalanırken otomobilinizin iyi ellerde olduğunu bilerek rahatınız ve memnuniyetiniz için sunduğumuz ayrıcalıklı Avek hizmetlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

İstanbul Avrupa Yakası SEAT Yetkili Servisi

Tekstilkent Şube: 0212 4402525

 

Çanakkale SEAT Yetkili Servisi

Çanakkale: 0286 4402525

SEAT'ınızın bakımı için bizi aramanız yeterli. Biz, aracınızı sizden alıp, bakım sonrası size teslim ediyoruz.

SEAT Yol Yardım Hizmeti

SEAT’ınızı aldığınız ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak SEAT Yol Yardım Hizmeti'nden yararlanırsınız.

SEAT Yol Yardım, hiç beklenmedik zorluklar ile karşılaştığınız an 7 gün, 24 saat Türkiye’nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar.

Muayene Öncesi Kontrol

Müşteri odaklı yaklaşım ilkesiyle gerçekleştirdiği çözümler ile müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak tam memnuniyet sağlayan SEAT, Satış Sonrası Hizmetler alanındaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımızı ortaya koymak için yapılan bir diğer Satış Sonrası Hizmeti'miz, TÜVTÜRK araç muayene öncesi araç kontrol prosedürü. Tüm SEAT Yetkili Servisleri’nde yürürlükte olan bu hizmetimizde, müşterilerimiz araç muayeneleri öncesinde Yetkili Servisleri'mizden randevu alıyor, muayene öncesi araçlarının kontrollerini yaptırarak muayeneye girişlerini garantileyebiliyor.

Müşterilerimize satın aldıkları araçların malzeme ve işçilik açısından günümüz teknolojisine uygun ve hatasız olarak üretildiğinin garantisi verilmektedir. Tüm SEAT Yetkili Satıcıları, aracın hangi yetkili satıcı tarafından satıldığına bakmaksızın, garanti işlemi yapmakla yükümlüdür. Uygulanacak garanti koşulları aşağıdaki gibidir: Garanti koşulları SEAT Yetkili Satıcısı ile müşteri arasında gerçekleşen satın alma anlaşmasının bir parçasıdır. Müşteri, imzasını atarak garanti şartlarını kabul etmiş olur. Aracın teslimi esnasında müşteriye araç cüzdanı ile birlikte içerisinde bakım periyodları ve servis programının da bulunduğu garanti belgesi verilir. Garanti işlemi yapılabilmesi için müşterinin bu belgeyi ibraz etmesi gerekir. Fabrikasyon hatalarda, araç üzerindeki tüm parçalar teslim tarihinden itibaren 24 ay süreyle garanti kapsamındadır. Garanti kapsamındaki arızalar teknik açıdan kusursuz bir şekilde onarılarak giderilebiliyorsa, garanti uygulamasındaki yükümlülükler hem tamiratı hem de değiştirmeyi içerdiğinden, parça komple değiştirilmeden de onarım yapılabilir. Garanti kapsamında değiştirilen parçanın ve buna ait işçiliğin ücreti müşteriden talep edilmez. Yolda kalan aracın servise çekilmesi ve gezici servis aracı ücreti garantiden karşılanır. Taksi, kiralık araç gibi ulaşım aracı masrafları ve otel, konaklama, ticari kayıplar gibi diğer endirekt masraflar garanti kapsamında değildir.

Aşağıdaki durumlarda garanti geçerli değildir:

  • Periyodik bakımlar zamanında, düzenli olarak ve yetkili servisler tarafından yapılmamışsa
  • Kullanım kılavuzuna uyulmamışsa
  • Araç uygun olmayan şartlarda ya da aşırı yük altında kullanılmışsa (Örneğin yarış aracı olarak)
  • Daha önce yetkili olmayan servislerden birinde tamir edilmişse
  • Araca üretici şirket tarafından onaylanmamış bir parça takılmışsa ya da araçta üretici tarafından onaylanmayan bir değişiklik yapılmışsa

Uzun süreli kullanımlar sonucu ve malzemenin doğası gereği parçalarda meydana gelen aşınma ve yıpranmalar garanti kapsamında değildir. Aşınmaya maruz olan bu parçalara V kayışları, ampuller, fren ve debriyaj balataları, fren pabuçları, filtreler, lastikler, sigortalar, bujiler ve silecek lastikleri örnek olarak gösterilebilir. Fakat bu parçalarda malzeme, işçilik ve montaj hatası söz konusu ise, parçalar yine garanti kapsamındadır. Araç üzerinde değişiklik ya da modifikasyon yapılmışsa, bunlarla ilgili olarak arıza meydana geldiğinde garanti geçerli sayılmaz. Örneğin, aracın şanzımanında meydana gelen bir arızada, araca geniş tabanlı lastik takılmış olması nedeniyle garanti kapsamı dışında kalınabilir.

Yeni Kampanyalar

img