Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Volkswagen Yetkili Servisi

Bir Volkswagen sahibi olmanın getirdiği ayrıcalıkları Volkswagen Yetkili Servisi Avek’te yaşayın. Eğitimli servis danışmanlarımız, periyodik bakımdan araç muayenesi öncesi check up hizmetine, onarımdan araç ekspertizine kadar ihtiyacınız olabilecek her an yanınızda. Ayrıca Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile Volkswagen'inizi tüm istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tam da hayalini kurduğunuz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca Yerinden Alım-Yerine Teslim gibi size özel hizmetlerimizle %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Tüm bu hizmetlerden faydalanırken sizin rahatınız ve memnuniyetiniz için bekleme salonumuzda sunduğumuz ayrıcalıklı Avek hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

ZUBİZU Servis Kampanyası

ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan Volkswagen Binek Araç sahipleri, serviste de kazanıyor! Eğer siz de 2 yaş üzeri bir Volkswagen Binek Araç modeline* sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 15% indirim.

4 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 25%, motor yağlarında %16 indirim.

7 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 30%, motor yağlarında %16 indirim.

Mobilite Hizmeti Hediye

Üstelik, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımını Volkswagen Yetkili Servisi Avek'te yaptıran Volkswagen sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye!***

* Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibariyle 2 yaş üzeri Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir.

** Tavsiye edilen indirim; mekanik ve elektrik tüm Volkswagen Orijinal Parçalar®, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, yağ, yağ değişimi ile Continental, Michelin, Goodyear, Bridgestone ve Lassa lastikler için geçerlidir.

*** Mobilite Hizmet Paketi, yalnızca ücretsiz çekici hizmetini kapsamaktadır. Periyodik bakımları düzenli olarak Volkswagen Yetkili Servislerinde yapılmamış olan araçlar için uygulanamaz.

 

İstanbul Avrupa Yakası VW Yetkili Servisi

Tekstilkent Şube: 0212 4402525

 

İstanbul Anadolu Yakası VW Yetkili Servisi

Ümraniye Şube: 0216 4402525

 

Çanakkale VW Yetkili Servisi

Çanakkale Şube: 0286 4402525

Randevusuz bir servis düşünün. Duymak bile güzel!

Volkswagen'in yeni "Ekspres Servis" uygulaması, birçok bakım ve servis işlemi için bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Tek yapmanız gereken bir Volkswagen Yetkili Servisine gitmek ve araç kabul alanında bulunan "Ekspres Servis" bölümüne başvurmak... Servis Danışmanlarımız, Volkswagen'inize yapılmasını istediğiniz işlemlerin "Ekspres Servis" kapsamına girip girmediğini kontrol edip onayladıktan sonra zamanla yarış başlar. Yapılacak işlemlerin yedek parça gerektirmesi durumunda tedarikte öncelik, ek bir arıza saptanırsa da servisin o anki doluluk oranına göre ilk boşalan lifte aracınızın alınması gibi daha pek çok ayrıcalıkla işlemleriniz tamamlanır. Önemli bir nokta daha: Ekspres Servis ücreti, standart servisle aynı.

Siz zahmet etmiyorsunuz; Volkswagen'inizi neredeyseniz oradan alıyor, sonra istediğiniz yere teslim ediyoruz. Hem de bu hizmeti çok uygun koşullarla sunuyoruz.
Yerinden Alım Yerine Teslim Hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0 850 460 25 25 no’lu telefonumuzu arayabilirsiniz.

Pistlerden yollara...

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Castrol’ün, yarış pistlerinden ralli parkurlarına uzanan Ar-Ge ortaklığımız sonucu geliştirdiği motor ve dişli yağları, yüksek teknoloji ürünü Volkswagen motorlarını ilk günkü gibi korumanın yanı sıra beklenen performans ve verimin sağlanmasına da yardımcı olur. Üstelik fabrikadan çıkan her Volkswagen’in motorunda bulunan ve araç stok süreleri de dikkate alınarak normal yağlara göre daha uzun ömürlü olması için geliştirilen özel ilk dolum yağı, aynı özelliklerle sadece Volkswagen Yetkili Servislerinden edinilebilir.

Neden Castrol?

Volkswagen için geliştirildi.
Castrol, dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden biri olarak her zaman Volkswagen motorunun verimini ve performansını artırmanın yeni yollarını arıyor. Rakipsiz bilgi ve gelişmiş teknolojisi ile Castrol’ün Volkswagen ile birlikte geliştirdiği ve Volkswagen fabrikalarında kullanılan özel ilk dolum yağı, aynı özelliklerle ve sadece Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunuyor. Volkswagen’inizin her zaman en yüksek yağlama performansına sahip olması ve hep ilk günkü gibi kalması için siz de Volkswagen Yetkili Servislerini tercih edin.

Castrol EDGE Professional

Castrol Edge Professional Longlife III 5W-30
Titanyum gücünde Castrol EDGE Professional, Castrol'ün şimdiye kadar ürettiği en güçlü ve her sürüş koşuluna uyum sağlayan motor yağıdır. Benzersiz gücü, çeşitli sürüş hızlarında metallerin birbiriyle temasını ve sürtünmeyi azaltır; motorun maksimum performansla çalışmasını sağlar.

Aracınız servisimizdeyken Pazartesi Cumartesi günleri arasında her gün 9:30 ve 11:00 saatleri ücretsiz müşteri servislerimizle merkezi yerlere ulaşabilirsiniz.
Tekstilkent: 02124402525

Siz check-in yaptırın, biz check-up yapalım.

Volkswagen Yetkili Servisimiz, siz seyahate çıktığınızda aracınızı havaalanından alıyor, bakımını ya da onarımını yapıyor. Seyahatten döndüğünüzde, Volkswagen’iniz bıraktığınız yerde pırıl pırıl sizi bekliyor. Gelin, Volkswagen Havaalanı Servisi’nden nasıl yararlanacağınızı, bu servisin size ve aracınıza neler kazandıracağını birlikte inceleyelim.

Araç muayenesi öncesi sizin de uykunuz kaçıyor mu?

İçiniz rahat olsun diye, araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti sunuyoruz. Muayene sırasında dikkat edilen fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, jant, lastik ve süspansiyon mimarisi, şasi ve bağlantı parçaları gibi bölümleri detaylı bir şekilde inceliyoruz. Ayrıca yine muayene sırasında incelenen emniyet kemerlerinin işlevi, araçta bulunması gereken trafik güvenliği ile ilgili ekipmanlar gibi önemli hatırlatmaları da unutmuyoruz.

Siz de araç muayenesi öncesi Volkswagen'inizle Yetkili Servisimize uğrayarak bu ücretsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Servislerimizde kullanılan Volkswagen Orijinal Parçalar® ve aksesuarlarında parça garantisi 2 yıldır. Bir Volkswagen'in tercihi Orijinal Volkswagen Parçalar®dır. Çünkü Volkswagen'in tüm parçaları, Volkswagen kalitesi ve deneyimiyle üretilir. Çünkü güvenliğiniz ve rahatınız, Volkswagen için hep birinci sıradadır.

Yeni Kampanyalar

img