Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Volkswagen Yetkili Servisi

Almanya’nın dünyaya açılan markası Volkswagen, ülkemizin her şehrinde, trafiğinde bolca kullanılıyor, çok tercih ediliyor. Volkswagen araç yelpazesinde Passat, Golf, Jetta, Polo, Tiguan, T-Cross, Taigo, T-Roc, Touareg gibi birçok model bulunuyor her biri yoğun ilgi görüyor. Alman Otomotiv markası dünya devleri arasında yer alıyor, gelişmiş teknoloji ürünü olan modelleriyle farklı tarzlara hitap ediyor. Avek Otomotiv Volkswagen İstanbul bayi olarak markaya ait tüm modelleri satışa sunuyor, kullanıcıların Alman teknolojisini yakından keşfetmesini sağlıyoruz. Şirketimiz, Volkswagen yetkili servis hizmetlerini yıl boyunca kesintisiz sürdürüyor, otomobillerinizin tüm bakımlarını profesyonel, kurumsal çerçevede gerçekleştiriyoruz. Volkswagen yetkili servis İstanbul ekibimiz, periyodik bakım, arıza – onarım, muayene öncesi genel kontrol, uzun yol öncesi bakım, orijinal yedek parça değişimi, temini gibi sayısız hizmet veriyor.

 

Hızlı ve Çözüm Odaklı Volkswagen Servis Desteği

Avek Otomotiv Volkswagen Yetkili Servis İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası kapsamında faaliyet gösteriyor, şehrin her köşesinden kullanıcıların talebine destek veriyor. Araçlarınızı aldığınız günkü gibi gelişmiş performansla kullanmayı istiyorsanız eğer yetkili servisin kurumsal desteğinden düzenli yararlanmalısınız. Uzman kadromuz, araçların teknik bakımlarını gerçekleştirirken olasılıkları göz önünde bulunduruyor, sürücülere güvenilir yolculuklar sunuyor. Volkswagen yetkili bayi olarak gerek satışlarda gerekse teknik bakım, onarım olsun her alanda kullanıcılara şeffaf bilgi aktarıyor, kurumsallıktan ödün vermiyor. Hizmetlerimizin hepsi sürücülerin yaşamını kolaylaştırmak, araç performanslarını iyileştirmek, araçların maddi değerini korumak üzerine tasarlanmıştır. İşte Avek Otomotiv Volkswagen servis hizmetlerimiz;

Volkswagen yol yardım
Her araç kullanıcısı mutlaka yolda kalma deneyimini tadıyor. Ekibimiz bu tür durumları acil durumlarda sürücülerin imdadına hızla koşarak çözüm geliştiriyor. Beklenmedik anlarda yaşanılan bu tür hallerde bir telefonla bize ulaşabilir araç yol yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Volkswagen oto servis hizmeti
Bakım, onarım, kontrol vb. tüm işlemlerde aracınızı servise getirmelisiniz. Servise gelecek vaktiniz yoksa, fırsat yaratamıyorsanız ekibimiz bunu sizin için çözüyor. Servisimizle iletişime geçen kullanıcılarımızın araç arıza tespiti çok kısa sürede yapılıyor ve gerekli tamir çalışmaları veya parça değişim işlemleri başlıyor. Volkswagen oto servis randevu için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Volkswagen özel servis ağıyla sizleri her zaman memnun etmeye devam edecek.

Periyodik bakım & onarım 
Muayene, uzun yol ya da satış öncesi aracınızı analiz ettirmek, rutin kontrollerini sağlamak, onarım desteği almak, orijinal yedek parça değişimini yaptırmak gibi çeşitli hizmetler sunan servisimiz, kurumsal çizgide, şeffaf iletişimle memnun edici deneyimler yaşatıyor. Periyodik bakım aralıklarına göre planlanan kaliteli hizmet için Avek’i tercih edin.

Yeni araç alım satım
Volkswagen araç alırken tüm modelleri servisimizde inceleyebilir, satış uzmanlarımızdan bilgi alabilir, fiyat – performans incelemesi yapabilir ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Volkswagen yetkili bayi olarak tüm süreçte yanınızdayız.

 

Volkswagen Yetkili Bayi Randevu

İstanbul Volkswagen yetkili servis diğer Volkswagen satış bayileri gibi randevu usulü ile çalışarak sürücülerin zaman kaybetmesini önlüyor. Herhangi bir Avek Otomotiv Volkswagen servisi ile iletişime geçerek size en uygun tarihi belirleyebilir, aracınızı komplike bir bakımdan geçirebilirsiniz. Servisimiz aracınızla ilgilenirken iyi vakit geçirmenizi sağlar, konforun ve memnuniyetin esas olduğu bekleme deneyimi yaşatır. 
 

İstanbul Avrupa Yakası Volkswagen Yetkili Servisi

Tekstilkent Şube: 0212 4402525

 

Çanakkale Volkswagen Yetkili Servisi

Çanakkale Şube: 0286 4402525

 

İzmir | Karşıyaka Volkswagen Yetkili Servisi

Karşıyaka Şube: (0232) 440 25 25

Randevusuz bir servis düşünün. Duymak bile güzel!

Volkswagen'in yeni "Ekspres Servis" uygulaması, birçok bakım ve servis işlemi için bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Tek yapmanız gereken bir Volkswagen Yetkili Servisine gitmek ve araç kabul alanında bulunan "Ekspres Servis" bölümüne başvurmak... Servis Danışmanlarımız, Volkswagen'inize yapılmasını istediğiniz işlemlerin "Ekspres Servis" kapsamına girip girmediğini kontrol edip onayladıktan sonra zamanla yarış başlar. Yapılacak işlemlerin yedek parça gerektirmesi durumunda tedarikte öncelik, ek bir arıza saptanırsa da servisin o anki doluluk oranına göre ilk boşalan lifte aracınızın alınması gibi daha pek çok ayrıcalıkla işlemleriniz tamamlanır. Önemli bir nokta daha: Ekspres Servis ücreti, standart servisle aynı.

Siz zahmet etmiyorsunuz; Volkswagen'inizi neredeyseniz oradan alıyor, sonra istediğiniz yere teslim ediyoruz. Hem de bu hizmeti çok uygun koşullarla sunuyoruz.
Yerinden Alım Yerine Teslim Hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0 850 460 25 25 no’lu telefonumuzu arayabilirsiniz.

Pistlerden yollara...

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Castrol’ün, yarış pistlerinden ralli parkurlarına uzanan Ar-Ge ortaklığımız sonucu geliştirdiği motor ve dişli yağları, yüksek teknoloji ürünü Volkswagen motorlarını ilk günkü gibi korumanın yanı sıra beklenen performans ve verimin sağlanmasına da yardımcı olur. Üstelik fabrikadan çıkan her Volkswagen’in motorunda bulunan ve araç stok süreleri de dikkate alınarak normal yağlara göre daha uzun ömürlü olması için geliştirilen özel ilk dolum yağı, aynı özelliklerle sadece Volkswagen Yetkili Servislerinden edinilebilir.

Neden Castrol?

Volkswagen için geliştirildi.
Castrol, dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden biri olarak her zaman Volkswagen motorunun verimini ve performansını artırmanın yeni yollarını arıyor. Rakipsiz bilgi ve gelişmiş teknolojisi ile Castrol’ün Volkswagen ile birlikte geliştirdiği ve Volkswagen fabrikalarında kullanılan özel ilk dolum yağı, aynı özelliklerle ve sadece Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunuyor. Volkswagen’inizin her zaman en yüksek yağlama performansına sahip olması ve hep ilk günkü gibi kalması için siz de Volkswagen Yetkili Servislerini tercih edin.

Castrol EDGE Professional

Castrol Edge Professional Longlife III 5W-30
Titanyum gücünde Castrol EDGE Professional, Castrol'ün şimdiye kadar ürettiği en güçlü ve her sürüş koşuluna uyum sağlayan motor yağıdır. Benzersiz gücü, çeşitli sürüş hızlarında metallerin birbiriyle temasını ve sürtünmeyi azaltır; motorun maksimum performansla çalışmasını sağlar.

Aracınız servisimizdeyken Pazartesi Cumartesi günleri arasında her gün 9:30 ve 11:00 saatleri ücretsiz müşteri servislerimizle merkezi yerlere ulaşabilirsiniz.
Tekstilkent: 02124402525

Siz check-in yaptırın, biz check-up yapalım.

Volkswagen Yetkili Servisimiz, siz seyahate çıktığınızda aracınızı havaalanından alıyor, bakımını ya da onarımını yapıyor. Seyahatten döndüğünüzde, Volkswagen’iniz bıraktığınız yerde pırıl pırıl sizi bekliyor. Gelin, Volkswagen Havaalanı Servisi’nden nasıl yararlanacağınızı, bu servisin size ve aracınıza neler kazandıracağını birlikte inceleyelim.

Araç muayenesi öncesi sizin de uykunuz kaçıyor mu?

İçiniz rahat olsun diye, araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti sunuyoruz. Muayene sırasında dikkat edilen fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, jant, lastik ve süspansiyon mimarisi, şasi ve bağlantı parçaları gibi bölümleri detaylı bir şekilde inceliyoruz. Ayrıca yine muayene sırasında incelenen emniyet kemerlerinin işlevi, araçta bulunması gereken trafik güvenliği ile ilgili ekipmanlar gibi önemli hatırlatmaları da unutmuyoruz.

Siz de araç muayenesi öncesi Volkswagen'inizle Yetkili Servisimize uğrayarak bu ücretsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Servislerimizde kullanılan Volkswagen Orijinal Parçalar® ve aksesuarlarında parça garantisi 2 yıldır. Bir Volkswagen'in tercihi Orijinal Volkswagen Parçalar®dır. Çünkü Volkswagen'in tüm parçaları, Volkswagen kalitesi ve deneyimiyle üretilir. Çünkü güvenliğiniz ve rahatınız, Volkswagen için hep birinci sıradadır.

Yeni Kampanyalar

img