Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Bagajı Geniş Arabalar

img

Kalabalık ailelerin özellikle uzun yolculukları çoğu zaman bunaltıcı ve stresli oluyor. Bir türlü bagaja sığmayan bavullar, kucağa ya da ayakaltına konularak son derece rahatsız bir yolculuk yapılıyor. Bu sorun nedeniyle, amacı dinlenmek ve tatil yapmak olan seyahatin düşüncesi bile sinirleri bozabiliyor. 

 

Geniş bagaj hayali sadece aileler için değil devamlı ürün sevkiyatı yapan küçük işletmeler için de geçerlidir. Aldığı siparişleri kendi imkanları ile müşterilerine götürmek durumunda olan esnaf için bagaj çok önemlidir. Arka koltuğun bagaj gibi kullanılması hatta arka camı kapatacak kadar yükleme yapılması gerekebilir. Bu durum görüşü engellendiği için güvenli bir sürüş yapılamaz. 

 

Bazı insanlar içinse geniş bagaj yerine geniş iç hacmi gerekir. Özellikle kişi sayısı çok olan aileler ve personel servisi yapan şirketler için geniş iç hacmi olan araçlar önemlidir. 

 

Geniş İç Hacme Sahip Araçlar

Bu noktada önceliği geniş iç hacmi olan araçlara örnek vererek onları inceleyelim: 

 

Skoda Superb:

Superb'in tasarımı, keskin ve geometrik hatlar, saf ve çarpıcı yüzeyler ve zarif çizgiler barındırmakta. 157 mm'lik arka diz mesafesi, yolculara evlerindeki konforu aratmayan Superb, geniş iç hacmiyle mükemmel bir deneyim sunuyor.

 

Volkswagen Passat:

Bu model artık bir klasik haline geldi. Özellikle şirketlerin tercih ettiği bir araç olsa da geniş aileler için oldukça uygundur. Her yeni modelde kendini geliştirerek daha da geniş bir hacim sunuyor.

 

Bu araçlar geniş iç hacimleriyle oldukça konforlu bir seyahati garanti ediyor. Özel olarak hazırlanmış iç tasarımları ise hem estetik hem de pratik bir kullanım sunuyor.

 

En Geniş Bagaj Hacmine Sahip Olan Araçlar

Geniş iç hacim hiçbir zaman geniş bir bagajın yerini tutmaz. Aradığınız ve istediğiniz daha fazla alan ise bu araçlara göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Volkswagen Passat:

Sedan denilince akla gelen araçlardan olan Volkswagen Passat, ülkemizde de yüksek ilgi gören otomobillerden. 568 litrelik bir bagaj hacmiyle de sürücülerin beğenisini fazlasıyla toplayan Passat, tercih edilebilecek otomobiller arasındaki yerini koruyor.

 

Skoda Superb:

En belirgin özelliği olan liftback sayesinde gerçekten de 595 litrelik geniş bagaj imkanı sunuyor. Ayrıca yatay ve dikey olarak oluşturulan file sistemi, bagaj kancaları sayesinde sevkiyat için kullanışlı bir ekipman sunuyor. Tamponun alt kısmındaki sensör sayesinde de elleriniz doluyken bile bagajı açıp kapatabiliyorsunuz. Bu araç kargo arabaları ile yarışacak seviyede bir bagaj yapısını sizlere sunuyor.

 

Volkswagen Arteon:  

Muhteşem bir tasarıma sahip olan Arteon, geniş bagaj hacmi ile de göz dolduruyor. 563 litrelik bir bagaj hacmine sahip olan araç, beklentilerin oldukça üstünde bir performans sağlıyor.

 

Audi A4:

Audi'nin öne çıkan premium sedan modellerinden olan A4, 480 litrelik bir bagaj hacmi sunuyor. Bu hacim, Audi A4 gibi bir giriş seviyesi model için oldukça ideal.

 

SEAT Leon:

Leon’un bagaj hacmi 380 litre olsa da arka koltukların yatırılması ile birlikte 1210 litreye kadar genişletilebiliyor. Bu da bagaj konusunda çok daha fazla yer sağlanmasına olanak sunuyor.

 

Geniş bagaj arabalar tabi ki bunlarla sınırlı değil. Kullanım amacınıza göre ve ihtiyacınız olan iç hacme göre aradığınız aracı bulabilirsiniz.
 

img