Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A4 Sedan

A4 Sedan Advanced'da 40 TDI S tronic, 40 TDI quattro S tronic, 45 TFSI quattro S tronic. S Line'da ise 40 TDI S tronic, 40 TDI quattro S tronic, 45 TFSI quattro S tronic dizel veya benzinli otomatik motor seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. 40 TDI S tronic motorunda ortalama yakıt tüketimi şehir içi ve şehir dışı karma 4,8–4,5 litredir. Audi A4 Sedan bagaj hacmi 460 litre yakıt depo tankı ise 54 litredir. 400 Nm tork üreten bu motorun 0-100 km hızlanması ise 7,4 saniyedir. Audi A4 Sedan 2022-2023 model araç fiyat listesi ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için formu doldurun veya arayın.

 

Sportifliğin dışa vurumu. Audi A4 Sedan.

Yakıt tüketimi, ortalama:

8,4-5,1 litre/100 kilometre

CO² emisyonları, ortalama:

190–134 g/km

Hassas bir şekilde keskinleştirilmiş ön görünüm ve karakteristik arka kısma sahip ilerici tasarımı sayesinde, Audi A4 Sedan'ın sportif karakteri her zamankinden daha fazla etkileyici: Birinci sınıf kaliteye sahip ve işlevsel bir iç tasarım, bilgi-eğlence, dijitalleşme ve sürücü asistan sistemleri alanlarındaki yenilikçi teknolojiler ve bir dizi güçlü motor paketi tamamlar.

Kişiye özel görünüm.

Audi A4 Sedan'ın yandan görünümü, dikkatleri anında tekerleklere, geniş kanatlara ve çarpıcı marşpiyel çıtalarına çeker. Arka kısımda, LED lambalar kesintisiz bir krom şeritle bağlanır. Yamuk şeklindeki entegre egzoz borularına sahip kayık difüzör alanı, sportif bir görünüm sağlar. Derin ve geniş Singleframe çerçeve, tampon ve frapan geniş hava girişleri ön tarafta güçlü bir birliktelik oluşturur.

Son derece geniş ve üst sınıf kaliteye sahip – iç tasarım

İç mekanda, aracın genişliği kesintisiz havalandırma şeridi gibi özelliklerle vurgulanır ve bu şeridin üzerinde uzanan krom bir çıta sayesinde de ekstra bir tasarım vurgusu eklenir. Orta konsolda geniş, pratik bir eşya bölmesi bulunur. Standart iç aydınlatmaya okuma lambaları dahil edilmiştir; aracın ön tarafında yer alan okuma lambaları sensor kontrollüdür. Daha da lüks bir atmosfer yaratmak için isteğe bağlı iç mekan aydınlatma paketlerinden birini seçin.

Dijitalleşmeyi deneyimleyin

İsteğe bağlı bir donanım olan MMI touch özelliğine sahip MMI navigasyon plus ile Audi connect servislerinin büyük bir kısmını kullanabilirsiniz. Özellik, bilgi-eğlence sistemi, navigasyon, emniyet ve servis işlemleri konularında dijital servislere erişmenizi sağlar. Örneğin, trafik akışı hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alın, yakınlardaki gezilecek yerleri keşfedin veya güncel yakıt fiyatlarını öğrenin. Google Earth™4 navigasyon aracı, sokak adları, arazi bilgileri ve işletme listeleri gibi bilgiler sunar. Sesli kontrol sistemi ve 10,1 inç orta ekran sayesinde sistemin kullanımı gerçekten çok kolaydır. Audi connect hizmetlerinin sunulması ülkeye özgü durumlar gereği farklılık göstermektedir.

Renkler ve jantlar

Tamamen kendi tasarımınıza göre bir Audi A4 Sedan yaratmak için farklı dış renk seçeneklerini ve jantları kombine edin.

Pratik ve çarpıcı – aydınlatma sistemi

Standart donanım, yolu neredeyse gün ışığı seviyesinde aydınlatmayı sağlayan LED teknolojisine sahip farlar içerir. İsteğe bağlı sunulan Matrix LED farlar, yolun geri kalanını aydınlatmaya devam ederken karşıdan gelen araçları seçmeli olarak maskeleyebilir. Aracın aracı kilitlediğinizde veya kilidini açtığınızda farlar etkileyici dinamik aydınlatma sekansı gösterisini sunar. Arka tarafta, dinamik ışık sıralaması ve dinamik göstergelere sahip LED ışıkları da seçebilirsiniz.

Güçlü sürüş performansları

Audi A4 Sedan'ınız için 150 kW (204 hp) ile 195 kW (265 hp, ortalama yakıt tüketimi: 8,3-7,4 l/100 km; ortalama CO² emisyonları: 189–167 g/km) arasında TDI ve TFSI motorları arasında seçim yapabilirsiniz. Motorların birçoğu, günlük çalışma sırasında enerjiyi geri kazanarak yakıt tüketimini azaltabilen mild hibrit teknolojisine sahiptir.

Arka plan asistan sistemleri

Audi A4 Sedan'ınızı sürerken, sürücü asistan sistemlerinin size yardım etmesine izin verin. Örneğin şehir yardım paketi. Park sistemi plus ve geri görüş kamerası dahil şehir trafiğine yardımcı olmak için tasarlanmış sistemleri birleştirir. Yine bu pakette bulunan çıkış uyarısı, arkadan yaklaşan yol kullanıcılarını algılayabilir ve siz kapıyı açmadan önce LED sinyali ile sizi uyarabilir. Standart olarak Audi A4 Sedan, 85 km / saate kadar olan araç hızlarında sesli ve görsel sinyaller ve gerekirse bir fren sarsıntısı yoluyla yaklaşan bir çarpışmayı uyarabilen Audi pre sense city ile donatılmıştır.

Doğru çözümlere sahipsiniz

Audi Orijinal Aksesuarları Audi A4 Sedan'ınıza daha fazla özellik eklemeniz için size sayısız seçenek sunar. Büyüleyici tasarıma ve yüksek düzeyde işlevselliğe sahip özel çözümlerden yararlanın.

Audi exclusive

Audi A4 Sedan'ınızı Audi exclusive ile ilham verici bir şekilde benzersiz kılın. Seçilmiş kaplamalar, renkli deri ve geniş bir renk yelpazesinde özelleştirilmiş boya kaplamalarıyla. Tam olarak nasıl istersen.

A4 Sedan Ocak-Şubat 2022 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img