Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A4 Allroad Quattro

Etkileyici şekilde çok yönlü. Audi A4 allroad quattro

Ortalama yakıt tüketimi:

6.8–6.6 l / 100 km

Ortalama CO² emisyonu:

155–150 g / km

Audi A4 allroad quattro, rahatlık sunan yerden yüksekliği, yüksek işlevselliği ve dışa dönük tasarımı ile özel bir statüye sahiptir. Standart olarak mevcut 4 tekerlekten çekiş, güçlü motor ve tüm yol koşullarına uygun süspansiyon sistemi kombinasyonu sayesinde quattro, arazi aracı özelliklerini gösterir.

Kusursuz dış tasarım

Audi A4 allroad quattro, karakteristik dış tasarımıyla offroad görünümünü görsel olarak vurguluyor. Tekerlek kemerleri belirgin bir şekilde genişletilmiş ve ön tampon ve arkadaki yan eşikler kadar renkli bir şekilde vurgulanmıştır. Jantlar ana modele kıyasla 12 milimetre daha geniştir, buna bağlı olarak iz genişliği arka ve ön tarafta artmıştır. Arkadaki göz alıcılar arasında, alt gövde koruması ve entegre ikizkenar yamuk şeklinde egzoz borularına sahip özel bir difüzör bulunur. Önde, dikey desteklerle güçlendirilmiş Singleframe ızgara, benzersiz bir ayırt edici özelliktir.

Direksiyon başında eğlence ve garantili konfor

Standart quattro 4 tekerlekten çekiş sistemi, iyi bir çekiş ve mükemmel sürüş dinamikleri sağlar. allroad'a özel standart sunulan süspansiyon, Audi A4 allroad quattro'yu temel modele kıyasla 23 milimetre yükseltirken, iki 5 bağlantılı hafif aks, aracı oldukça çevik hale getiriyor. Opsiyonel amortisör kontrolü ayrıca aracı farklı sürüş durumlarına elektronik olarak ayarlayarak arazi özelliklerini geliştirir.

Cömert ve premium- iç mekan

Audi A4 allroad quattro'nun iç mekanında, sürekli havalandırma şeridi gibi özellikler aracın genişliğini vurgularken, bu şeridin üstündeki krom şerit uygulaması sayesinde yüksek kaliteli bir tasarım vurgusu ortaya çıkmaktadır. Orta konsol, pratik, geniş bir eşya bölmesine sahiptir. Standart olarak sunulan iç aydınlatma, okuma lambaları içerir; önde bunlar sensör kontrollüdür. Opsiyonel ambiyans aydınlatma paketlerinden biriyle daha da lüks bir atmosfer yaratın.

Çeşitli ve fonksiyonel

495 lt’lik yük kapasitesi, arka koltuk sırtlığı yatırıldığında (oran 40:20:40) 1.495 lt'ye çıkar. Standart donanım, elektrikli bagaj bölmesi kapağını ve uzaktan koltuk arkalığının serbest bırakılmasını içerir. Yük sabitleme kitli opsiyonel ray sistemi size daha da fazla olasılık sunar: bagajınız için ek denge sağlamak için bagaj bölmesine 2 teleskopik çubuk monte edilmiştir. Aracı yüklerken elleriniz doluysa, opsiyonel sensör kontrollü bagaj kapağı, bagaj bölmesini basit bir ayak hareketiyle elektrikli olarak açmanıza olanak tanır.

Arka plan asistan sistemleri

Audi A4 allroad quattro'nuzu sürerken, sürücü asistan sistemlerinin size yardım etmesine izin verin. Örneğin Şehir asistan paketi. Park sistemi plus ve geri görüş kamerası dahil şehir trafiğine yardımcı olmak için tasarlanmış sistemleri birleştirir. Yine bu pakette bulunan çıkış uyarısı, arkadan yaklaşan yol kullanıcılarını algılayabilir ve siz kapıyı açmadan önce LED sinyaliyle sizi uyarabilir. Standart olarak Audi A4 allroad quattro, 85 km / s'ye kadar araç hızlarında görsel ve sesli sinyaller ve gerekirse bir fren sarsıntısı yoluyla yaklaşan bir çarpışmayı uyarabilen Audi pre sense city’yle donatılmıştır.

Doğru çözümlere sahipsiniz

Audi Orijinal Aksesuarları Audi A4 allroad quattro'nuza daha fazla görünüm eklemeniz için sayısız yol sunar. Yüksek düzeyde işlevselliğe ve büyüleyici tasarıma sahip özel çözümlerden yararlanın.

Audi exclusive

Audi exclusive ile Audi A4 allroad quattro'nuzu ilham verici şekilde benzersiz kılın. Renkli deri, seçilmiş kaplamalar, geniş bir renk yelpazesinde özelleştirilmiş dış boya seçenekleriyle. Tam olarak nasıl istersen.

A4 Allroad Quattro Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img