Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A4 Avant

Sportif tasarım, yüksek işlevsellik. Audi A4 Avant.

Yakıt tüketimi, ortalama: 6,8-3,8 l/100 km CO² emisyonları, ortalama: 155–100 g/km A4 Avant şunları temsil ediyor: sportiflik, dijitalleşme, kalite ve çok yönlülük. Otomobilin özgür karakteri görsel olarak da güçlü şekilde ifade edilir. Yüksek kaliteli iç tasarımda, öncü teknolojiler dijital yaşamınızı araç içinde de sürdürmenizi sağlar. Ve geniş bagaj alanı, bir dizi esnek taşıma seçeneği sunar.

Sportifliğe odaklı - dış tasarım

Audi A4 Avant, ön kısmında geniş Singleframe ızgarası ve frapan geniş hava girişleriyle arka kısmındaki entegre ikizkenar yamuk şeklindeki egzoz borularına sahip kayık difüzör alanı ile etkileyicidir. Farklı iç ve dış tasarım donanım seri ve paketlerini birleştirebilirsiniz. Örneğin dış tasarım için size; spor süspansiyon, S line'a özgü radyatör koruması ızgarasını ve S line'a özgü mat titanyum siyah renkli difüzörü içeren isteğe bağlı S line donanım serisini sunuyoruz. Audi A4 Avant'ın iç mekânda, aracın genişliği kesintisiz havalandırma şeridi gibi özelliklerle vurgulanır ve bu şeridin üzerinde uzanan krom bir çıta sayesinde de ekstra bir tasarım vurgusu eklenir. S amblemli ve eşkenar dörtgen desenli isteğe bağlı sport plus koltuklar size mükemmel destek ve çok farklı türde otomatik ayar seçenekleri sunar. İç mekanda ilave tasarım vurguları oluşturmak için (Örneğin; Orta konsolda, koltuklar ve direksiyon simidi üzerindeki kontrast dikişlerde), Audi exclusive'den karakteristik bir renk seçin.

Değişken ve pratik

Standart donanıma elektrikli bagaj bölmesi kapağı ve koltuk arkalıklarını uzaktan açma kumandası da dahildir. Yük sabitleme kitli opsiyonel ray sistemi daha da fazla olasılık sunar.Bagajlarınız için daha fazla denge sağlamak için bagaj bölmesine 2 teleskopik çubuk monte edilmiştir. Aracı yüklerken elleriniz doluysa, bagaj bölmesi kapağını sensör kontrollü olarak açma özelliği (isteğe bağlı sunulur), bagaj bölmesini basit bir ayak hareketiyle otomatik olarak açmanıza sağlar. İsteğe bağlı konfor anahtarı ile kapı kollarındaki sensörleri üzerinden tüm aracı kilitleyebilir ve aracın kilidini açabilirsiniz. Sadece anahtarı yanınızda taşımanız yeterli.

Dijitalleşmeyi deneyimleyin

İsteğe bağlı bir donanım olan MMI touch özelliğine sahip MMI navigasyon plus ile Audi connect servislerinin büyük bir kısmını kullanabilirsiniz. Özellik, bilgi-eğlence sistemi, emniyet, navigasyon ve servis işlemleri konularında dijital servislere erişmenizi sağlar. Örneğin, trafik akışı hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alın, yakınlardaki gezilecek yerleri keşfedin ya da güncel yakıt fiyatlarını öğrenin. Google Earth™ navigasyon aracı, arazi bilgileri, sokak adları ve işletme listeleri gibi bilgiler sunar. Sesli kontrol sistemi ve 10,1 inç orta ekran sayesinde sistemin kullanımı gerçekten çok kolaydır. Audi connect hizmetleri ülkelere özgü durumlar dahilinde sunulabilir.

Arka plandaki asistan sistemler

Audi A4 Avant'ınızı sürerken, sürücü asistan sistemleri size yardımcı olur. Örneğin isteğe bağlı asistan sistemi paketi "Tur". Şehir dışı yollarda ve uzun mesafeli yolculuklarda sürücüye yardımcı olmak adnına tasarlanmış, örneğin sıkışık trafik asistanı gibi sistemleri birleştirir. Bu, 65 km/saate varan hızlarda aracın kontrolünü devralır ve gerektiğinde direksiyon müdahalesiyle araca yön vererek konforlu ve doğal bir sürüş tarzını destekler. Sistem, yol kenarındaki yapıları, şerit işaretlerini, bitişik şeritlerdeki araçları ve önde giden birden fazla aracı algılar. Tur asistan sistemi paketinin bir parçası olan dönüş asistanı, karşı şeritte karşıdan gelen trafiği algılar ve kritik durumlardan kaçınmaya yardımcı olmak için frenleri devreye sokar.

Güçlü sürüş performansları

Audi A4 Avant'ınız için 150 kW (204 hp) 195 kW (265 hp, ortalama yakıt tüketimi: 7,2-3,8 l/100 km; ortalama CO² emisyonları: 166-100 g/km) arasında TFSI ve TDI motorları arasında seçim yapabilirsiniz. Motorların birçoğu, günlük çalışma sırasında enerjiyi geri kazanarak yakıt tüketimini azaltabilen hafif hibrit teknolojisine sahiptir.

Size özel çözümler

Audi Orijinal Aksesuarları ürün yelpazesinden seçilen isteğe bağlı donanım Audi A4 Avant içinde günlük sürüş deneyiminizi daha da kolaylaştırır. Örneğin, yeni doğandan çocuk 105 cm olana kadar Dualfix i-SIZE çocuk koltuğu ile Koltuk, çocukların rahatça girip çıkabilmeleri için 360° döner; öne ve arkaya bakacak şekilde istenilen biçimde takılabilir

A4 Avant Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img