Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi e-tron

İkinci evinize hoş geldiniz. Cömert baş ve diz mesafesi rahat oturmanızı sağlarken yüksek kaliteli malzemeler ayrıcalık hissini garanti eder. Neredeyse sessiz elektrikli sürüşün mümkün kıldığı düşük ses seviyesinin keyfini çıkarın.

Menzil

İster bir hafta sonu gezisine, ister bir tatil için daha uzun bir yolculuğa çıkın - maksimum 440 km²'ye kadar menzile sahip Audi e-tron, uzun mesafeler için kesinlikle uygundur. Büyük yüksek voltajlı pil ve akıllı bir geri kazanım sistemi de kendine düşen rolü oynar.

Şarj

Audi e-tron için hem evde hem de yolda çok çeşitli şarj seçenekleri mevcuttur. 

Kendi dört duvarınız elektrikli mobilite için hazır mı? Başlangıç konumunu kontrol edin ve burada şarj sistemleri ile elektrikli Audi'nizin bağlantısı hakkında bilgi edinin. (Ülkeye özgü bulunurluk değişiklik gösterebilir.)

Siz ve Audi'niz e-tron Şarj Hizmeti ile 320.000'den fazla halka açık şarj noktasına erişebilirsiniz. Hızlı şarj ağı, Avrupa'nın ana trafik rotaları boyunca tüm elektrikli Audi modellerine hızlı şarj noktaları sunmaktadır. Neredeyse sınırsız olan elektromobiliteyi keşfedin.

e-araçlar sadece kısa mesafeler için uygun ve günlük kullanım için uygun değil mi? Elektrikli bir otomobilin menzili, e-mobilitenin başarısında önemli bir rol oynamaktadır. Devam eden geliştirme çalışmaları sayesinde, alternatif tahrik formu uzun mesafeye ulaştı. e-tron ve e-tron GT modelleri için menzil göstergesi ile kendiniz deneyin ve kışın e-arabalar hakkındaki ipuçlarımızı okuyun.

Bilgi-Eğlence

MMI, Audi connect'e erişiminizdir ve e-tron rota planlayıcı gibi e-tron'a özel hizmetleri içerir ve size gerekli rota ile mümkün olan en iyi rotayı gösterir. şarj noktaları.

Sanal Yan Aynalar

Sadece sürtünmeyi azaltmakla kalmıyorlar, aynı zamanda arabadaki dijitalleşmeyi yeni bir seviyeye taşıyorlar.

Elektrifikasyon görselleştirildi

Audi e-tron, Audi tasarımının temel biçimsel deyimini yansıtır ve onu elektrik çağına çevirir. Yeni sürüş teknolojisinin stilini belirleyen ayrıntılar arasında kendine özgü eşik alanı, özel gündüz farı ışık imzası ve egzoz borularının olmaması yer alıyor.

Modern Kokpit

Sezgisel olarak çalıştırılan göstergeler sayesinde, Audi e-tron'da dijital yaşamınızı yönetmeye devam edeceksiniz. 

Birinci Sınıf - İkinci Sırada Bile

Audi e-tron'nun arkasında üç kişiye kadar geniş alanın tadı çıkarılabilir. Alternatif olarak, bu SUV'nin işlevselliğinden yararlanabilirsiniz: koltuk sırasını katlamak, 1,725 litreye kadar depolama alanı açar. 

İkinci Evinize Hoşgeldiniz

Geniş baş mesafesi ve diz mesafesi, rahat oturma ayrıcalık için yüksek kaliteli malzeme sağlar. Neredeyse sessiz elektrikli sürüş sayesinde düşük gürültü seviyesinin tadını çıkarın. 

Mobil Bilgi

myAudi Uygulamasında ayrıca şarj durumunu ve kalan menzil hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

 

 

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img