Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Formentor

Cupra Formentor'u 1.5 TSI 150 HP DSG ve Formentor VZ 2.0 TSI 310 DP DSG 4 Drive Otomatik vites benzinli seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

1.5 TSI 150 HP DSG motor seçeneği için; Formentor 150 Beygir ve 250 Nm Torku ile üstün performans için tasarlanmıştır. Bu motor seçeneğinde Cupra Formentor 0-100 hızlanması 8.9 saniyedir. Cupra Formentor yakıt tüketimi şehir içi ve şehir dışı karma 5.6 litredir. Performans tutkunlarının yanında aileler içinde doğru bir seçenek olan Cupra Formentor bagaj hacmi ise 420 litredir. Cupra Formentor 2021- 2022 model araç fiyat listesi ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için formu doldurun veya arayın.

 

Yeni CUPRA Formentor

Sürüşün başka bir yolu da olduğuna inanıyoruz. Tek bir viraj bile almadan yolu hissetmenin her detaya değer verenler için... Jantlarından, uçtan uca uzanan infinite arka farlara... Bucket tip spor koltukların gerçekten gerekli olup olmadığını ya da 310 beygir motor gücünün çok fazla olup olmadığını soranlara inanıyoruz. Çünkü Yeni CUPRA Formentor sorgulayanlar için tasarlandı. Ve öncü olmayı sevenler için.

 

Başka Bir Yolu Var

Bu konu hakkında tartışabilir ya da keyfini çıkarabilirsin. Başkaları aynı güzelliği görmediğinde kızabilirsin. Güzelliği sonsuz hale getiren onu anlamandır. Tek kişi, tek güzellik. zamanın sonuna kadar. Bu başka bir güzellik, sınırlama veya kısıtlama olmadan. Güzel değil mi?

 

Saf CUPRA

Tamamen adrenalin. CUPRA markasına özel ve markanın merkezinde yer alan yüksek performans odaklı geliştirilen ilk model. Daha seçkin, sportif ve çağdaş . Ustalıkla şekillendirilmiş, son derece şık, cesur bir tasarım. Farklı bir yol arayanlar için zamandan bağımsız ve modern.

Cupra Formentor Aralık 2021 - Ocak 2022 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img