Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

CUPRA Leon

CUPRA LEON EHYBRID

Şarj edilebilir Hybrid teknolojisiyle 245 HP’ye kadar ulaşabilen güç. 

Sürekli, Dinamik ve Eşsiz
Mobilitenin geleceği. CUPRA Leon eHybrid ile tarzını elektrikli bir şekilde ortaya koy.

Son Teknoloji
10,25” Dijital gösterge paneli ve 10” bilgi-eğlence ekranıyla ihtiyacın olan tüm bilgilere ulaş.

eHybrid
Tamamen elektrik enerjisi kullanarak 60 km’ye kadar sıfır emisyonlu sürüş.

DIŞ TASARIM

YÜKSEK PERFORMANS: Yüksek performanslı Brembo frenler ve 19" aluminyum alaşımlı jantlar. Hafif malzemesi ve bakır renk detayları ile sofistike.

DİNAMİK VE BENZERSİZ: Koyu krom ayrıntılarla daha cesur bir ön ızgara ve genişletilmiş hava girişleri. Estetik ve çok fonksiyonlu Full LED mercekli ön farlar ve LED sis farları.

' I N F I N I T E L E D ' ARKA FARLAR: CUPRA arka spoiler ve yan aynalar ile her yönden sportif. 'Infinite LED' arka farlar ile sofistike bir duruş.

BÜYÜK FARKLAR YAR ATAN KÜÇÜK DETAYL AR: Dinamik arka sinyaller ve arabanın kilidini açtığında yere yansıyan CUPRA karşılama ışığı ile farkı hisset.

İÇ TASARIM

EŞSİZ DETAYLAR: Standart olarak sunulan 'Bucket' tip spor koltuklar ile yolla bütünleş. Sürüş deneyimini en üst noktaya çıkarmak için ise yarış tipi 'CUP Bucket' koltuk opsiyonunu tercih et.

İÇİNDEKİ GÜÇ: Bakır renkli dikişlere sahip deri kaplı CUPRA direksiyon simidi birinci sınıf bir his yaşatır ve elini direksiyondan kaldırmadan çok çeşitli sürüş ve multimedya işlevlerine erişmeni sağlar. Uçtan uca uzanan akıllı LED ambiyans aydınlatması ise ayarlanabilir renkleriyle şık bir görünüm sağlar ve gerektiğinde güvenlik uyarısı olarak çalışır.

PERFORMANS

e-HYBRID PERFORMANSI: Gücünü özgürlükten al. CUPRA Leon e-Hybrid sana eksiksiz bir seçim sunar. Benzinli motor ile sınırsız menzile sahip ol ve gücü ortaya çıkar. Veya saf elektriğe geç ve emisyonsuz sürüşün keyfini çıkar.

KEŞFETME ÖZGÜRLÜĞÜ: 52 km'lik elektrikli menzil ile tamamen elektrik gücüyle gez ve CUPRA Şarj Cihazı ile yaklaşık 3 saat 40 dakikada evde kolayca şarj et. Daha uzağı keşfetmek istediğinde toplam 677 km menzil için her iki motoru da otomatik olarak birleştir.

DİĞERLERİ İÇİN SÜR. KENDİN İÇİN SÜR: Sadece elektrik motorunu kullanarak bilinçli bir sürüş seçeneği veya 245 HP'ye varan tam, birleşik güç.

1.600 LİTREYE VARAN YAŞAM ALANI: Benzinli versiyonda 1.600 litre ve e-Hybrid'te 1.450 litre ile tüm aile için geniş alan. Ayrıca, tüm yolcuların yolda saf konfor içinde seyahat etmesine olanak tanıyan şık bir kabin. Bir bebek koltuğunu arka koltuklara güvenli bir şekilde sabitle veya kol dayamanın rahatlığının keyfini çıkar.

DOĞAL IŞIK: Geniş açılabilir cam tavan ile güneşin keyfini çıkar.

SINIRSIZ POTANSİYEL: Daha büyük zorluklar için daha büyük bir bagaj. Bagaj bölümüne eller serbest erişim ve 620 litre kapasite ile aile maceraları için mükemmel.

BENZİN PERFORMANSI: 4WD teknolojisi, çift egzoz çıkışı ve müthiş 310 HP benzinli motoru ile CUPRA Leon Sporstourer'da 0'dan 100 km/h hıza sadece 4,9 saniyede çık

ÖZEL BREMBO FRENLER:  Daha gelişmiş bir durdurma gücü için benzinli versiyonlara özel Brembo frenler.

SPORTİF SAF GÜÇ CUPRA: Leon'nun benzinli versiyonu, 0'dan 100 km/h hıza 5,7 saniyede çıkmanı sağlayan 300 HP güç üretebilen bir motora sahip.

DAHA ÜSTÜN BİR DENEYİM: Tamamen konfor içinde sür. CUPRA Leon, spor tip koltuklar, bakır rengi dikişli siyah koltuk döşemeleri ve opsiyonel koyu alüminyum renginde pedallar ile kullanıcı odaklı bir yaşam alanı sunar.

TARZINLA HAREKET ET: Seçtiğin 18" mat siyah / bakır renginde alüminyum alaşımlı jantlar ve koyu alüminyum renginde yan marşpiyeller ile bir üst seviye sürüş deneyimini kucakla.

TEKNOLOJİ

' MATRIXLED ' ÖN FARLAR Gece sürüşlerinde güvenliği ve aydınlatmayı iyileştirmek için üretilen 'Matrix LED' ön farlar, karşıdan araç geldiğinde uzun farlar açıkken bile sürüşe imkan verir. Farın içerisinde 8 parçaya bölünmüş segmentleri bulunan sistem, ön bölümde bulunan merkezi kamera sayesinde diğer araçların konumunu algılar. Diğer sürücülerin gözünü kamaştırmamak adına farın ilgili bölümlerini kısar veya kapatır, farın geri kalan bölümlerini açık tutar.

12 "MULTİMEDYA SİSTEMİ: Kontrolü elinde tutmak her zamankinden daha kolay. Sesli komut özelliğine sahip 12" dokunmatik bilgi eğlence ekranı, ihtiyacın olan bilgilere kolayca erişmeni sağlar. Haritaları, sürüş modunu ve telefonunun ekranını tamamen görüş alanına yerleştir. Apple CarPlay ve Android Auto destekli Kablosuz Full Link teknolojisi ile akıllı telefonunu kolayca bilgi eğlence ekranından yönet.

OPTİMUM KOMUT: Entegre sürüş modu düğmelerine sahip deri CUPRA Direksiyon simidi, tam kontrol sağlar. Bir düğmeye dokunarak motoru çalıştır ve durdur. Ve ellerini direksiyondan çekmeden vites değiştir.

KÖRNOKTATESPİT SİSTEMİ: Görünmeyeni gör. Kör nokta tespit sistemi, görüş alanının dışındaki araçları 70 metreye kadar algılar. Seni uyarmak için akustik bir sinyal verir ve akıllı ambiyans aydınlatması kapılarda yanıp söner.

ŞERİT TAKİP ASİSTANI: Şeridinden ayrılma. Şer tileri algılar ve şerit çizgisini geçmek üzereysen seni uyarır. Ayrıca sistem seni yolda tutmak için direksiyona aktif olarak müdahalede bulunur.

ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ (ACC): Yolu görüntülemek için kameraları kullanan ACC, sürekli olarak önündeki tehlikeleri tahmin eder. Şeridine giren bir araba veya çok hızlı bir şekilde girdiğin riskli bir viraj olsun, CUPR A Leon her zaman yavaşlamaya hazır.

ACİL DURUM ÇAĞRI SİSTEMİ ( e-Call ): Acil Durum Çağrı Sistemi (e-Call), bir kaza anında/ sonrasında acil ser vislere otomatik olarak senin yerine haber verir.

 

 

 

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img