Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Volkswagen Passat Alltrack

Passat Alltrack. Özgürlüğüne düşkün.

Geniş caddeler ya da dar sokaklar... Yüksek süratli otobanlar ya da keskin virajlar... Dağlar, tepeler, yolun bittiği yer. Passat Alltrack, şartlar ne kadar zor olursa olsun ilerlemek için tasarlandı. 27,5 mm yükseltilmiş şasisi, özel Off-Road Sürüş Modu ve 4MOTION® dört tekerlekten çekiş sistemi ile bozuk yollar ve hafif arazi şartları, onun doğal ortamları. Kendini kanıtlamış Passat konforu, 200 PS güceüne sahip 2.0 TDI motorun durdurulamaz çekiş gücü, 2,2 tonluk azami çekme kapasitesi ve 639 litrelik devasa yükleme hacmi sunan Passat Alltrack, sizi her koşulda destek olacak gerçek bir uzun yol otomobili.

Şık ve İşlevsel.


Passat Alltrack, ön radyatör ızgarasında, yan cam çerçevelerinde, ön ve arka tampon detaylarında ve yan aynalarda bolca kullanılan krom malzemelerle üst düzey bir şıklığa sahip. 

Bununla birlikte genlerinde taşıdığı Off-Road sürüş özelliklerini yansıtan kompozit koruma parçaları gövde ile eşsiz bir kontrast oluşturur. Bu koruma parçaları Off-Road sürüşte bu alanlara çarpabilecek cisimlere karşı ek bir koruma sağlarken, Passat Alltrack'i trafikte seyreden diğer araçlardan ayrıştırır. Farklı ve sofistike zevklere sahip bir sürücü ve her görevi yerine getirebilecek özelliklerle donatılmış otomobili.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img