Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Volkswagen T-Cross

T-Cross. Bugünün SUV'si, geleceğin klasiği.


T-Cross'u tanımlamak için ideal iki kelime: Değişken ve kullanışlı. Gerçekten de T-Cross, günlük yolculuklardan uzun yol planlarınıza kadar her türlü ihtiyacınıza uyum sağlayabilen modülerliği ve fonksiyonelliği, havalı Crossover tasarımıyla birlikte taşır. Elbette tüm bunları yaparken, gerçek bir Volkswagen olmasının tüm sorumluluklarını da yerine getirir; Değerli, kaliteli, sağlam ve teknolojik. Karşınızda T-Cross! Pratik zeka ürünü, doğru bir karar.

Tasarım


T-Cross, dik arka cama sahip klasik bir Crossover tasarımının ne kadar şık ve sportif olabileceğinin kanıtıdır. Ön bölüm, geniş hava girişlerine kusursuz bir şekilde entegre olmuş LED “Performance” farlar ve krom çerçevelerle vurgulanmış karakteristik sis farlarıyla güçlü bir duruşa sahiptir. Ön çamurluklardan başlayarak aracı boydan boya kat eden, keskin açılara sahip omuz çizgisi sportif görünümü destekler. Bu çizgi arka bölüme hakim, kesintisiz reflektör şeritleri ve LED aydınlatmalarıyla, dikkat çeken bir ışık imzasına sahip koyulaştırılmış spor stop lambalarıyla birleşir. Dik tasarımlı arka cam, sadece sportif bir tasarım kararı değildir. Bu sayede elde edilen geniş açılan bagaj kapağıyla kolay yükleme, arkaya doğru alçalmadan devam eden tavan hattıyla da arka koltuklarda eşsiz bir baş mesafesini de birlikte getirir.

Konfor

T-Cross; çok sayıda alışveriş çantası, büyük spor ekipmanları ve kocaman bavullar için size bol miktarda yükleme hacmi sunar. Modüler yapıdaki arka koltuk sırasını tıpkı ön koltuklar gibi ileri ve geri kaydırarak bagaj ve yolcu kabini arasında hacim transferi yapabilirsiniz. Arka koltuk sırası en ileri pozisyondayken sunulan 455 litrelik bagaj hacmi size yeterli gelmediği durumlarda, asimetrik olarak katlanabilen bu koltuklar sayesinde 1.281 litreye kadar yükseltilebilen hacmin keyfini çıkarabilirsiniz.
Dahası, eğer uzun nesneler taşımanız gerekiyorsa, tamamen katlanır ön yolcu koltuğu tam boy bir sörf tahtasını bile taşıyabilecek bir alan sağlar. Tüm bunlara ilave çok sayıda pratik eşya gözü, eşya cebi, bardaklık ve orta konsolda bir mobil telefon bölmesi de yolculuklarınıza konfor katmak için var.

 

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img