Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A5 Cabriolet

"Hissi deneyimleyin.
Audi A5 Cabriolet"

Yakıt tüketimi, ortalama:

7,0-4,0 litre/100 kilometre

CO² emisyonları, ortalama:

160–106 g/km

Heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşayın. A5 Cabriolet dinamiklerini çeşitli seviyelerde hissedin; modelin güncellenmiş tasarım dilinde, gelişmiş teknolojilerin kullanımında ve bir dizi güçlü motorun performansında.

Güzel manzara – hem içeriden hem de dışarıdan

Geniş hava girişleri ve krom çıtalar Audi A5 Cabriolet'in ön kısmına sportif ve daha keskin bir görünüm verirken yan taraflardaki sportiflik, ortadaki dikkat çekici marşpiyelle vurgulanır. Opsiyonel yirmi inç hafif alaşım jantlar, ön plana çıkartılan tekerlek kemerleriyle vurgulanır. Geniş arka kısım, difüzördeki mat alüminyum gümüş renkli kiriş ve yamuk şeklindeki entegre egzoz borusu kaplamalarıyla vurgulanır.

Etrafınızın tadını çıkarın

50 kilometre/saate kadar hızlarla hareket ederken tavan onbeş saniye içinde açılabilir ve 18 saniye içinde tekrar kapatılabilir. Audi A5 Cabriolet'in tavanı kapatıldığında genel tasarıma zarif bir şekilde uyar. Bagaj hacmi 370 litredir.

İyi aydınlatılmış

LED teknolojili farlar artık Audi A5 Cabriolet'de standarttır. Audi lazer ışıklı Matrix LED farlar opsiyonel olarak mevcuttur. Audi lazer ışığı, yüksek araç hızlarında uzun LED farları tamamlar ve görme mesafesini neredeyse iki katına çıkararak uzun LED fara göre gözle görülür derecede emniyet ve rahatlık sağlar. Coming home/leaving home (eve geliş/evden çıkış) özelliğinin dinamik ışık sıralaması ve dinamik göstergeler de bu aydınlatma paketinin birer parçasıdır.

Rahatlatıcı bir yolculuk mu? Kesinlikle

Audi A5 Cabriolet'in dijital dünyasını 10.1 inç MMI dokunmatik ekranla sezgisel olarak kontrol edin. Ve isteğe bağlı Audi sanal kokpit plus ayrıca özelleştirilebilen kullanımı, sürücü odaklı ekranı ve sezgisel menü navigasyonu ile karmaşıklığı en aza indirir. Çevrimiçi gezilebilecek yer araması, Google Earth™ ile navigasyon ve Amazon Alexa entegrasyonu gibi çok çeşitli isteğe bağlı Audi connect hizmetlerinden yararlanın.

Bağlantılar? Kişisel ve dijital

Opsiyonel Audi phone box sayesinde akıllı telefonunuzda yüksek arama kalitesinin ve endüktif kablosuz şarj özelliğinin keyfini çıkarın. Veya Audi A5 Cabriolet'nizin kapılarını Audi connect anahtarı ve Android akıllı telefonunuzla kolayca kilitleyin veya kilidini açın.

Ödün vermek? Hiç gerek yok

Audi A5 Cabriolet'in iç tasarımındaki yeniden tasarlanmış orta konsol, yatay tasarım öğeleri ve parlak siyah renkli kapı çıtaları büyüleyici bir ferahlık hissi yaratır. İlerici yapıya sahip bu iç tasarım, son teknoloji ürünü bilgi-eğlence platformu, yüksek kaliteli işçilik malzemeleri ve isteğe bağlı ortam aydınlatma paketi ambiyans aydınlatma paketi plus’la tamamlanır. Okapi kahverengisi ve isteğe bağlı S line tasarım paketi sayesinde iç tasarımda isteğe bağlı vurgular verilebilir.

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Cabriolet'deki opsiyonel dinamik direksiyon, aracın direksiyon gücünü ve direksiyon oranını her an araç hızına göre hassas bir şekilde ayarlar. Audi drive select ile sürüş hissini ayarlayabilirsiniz: dinamik, konfor, otomatik, verimlilik ve bireysel modlarından birini seçin. Ve konu motora geldiğinde: 100 kW'den başlayan birçok TFSI ve TDI varyantı arasından seçim yapabilirsiniz (Ortalama yakıt tüketimi: 7,0-4,0 litre/100 kilometre; ortalama CO² emisyonları: 160-106 g/km).

A5 Cabriolet Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img