Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A5 Coupe

"İlgi odağı? Yollara çoktan çıktı bile. Audi A5 Coupé."

Yakıt tüketimi, ortalama:

6,7-3,7 l/100 km

CO² emisyonları, ortalama:

152–98 g/km

Yanlardaki, arka ve ön taraftaki öğeler A5 Coupé'ye daha derin, daha geniş bir duruş kazandırır ve ona zarafet katar. Bu 3 kapılı sportif araç yelpazesinin her birinde, en son teknolojiler ve güçlü bir motor bulunuyor.

Güzel manzara – hem içeriden hem de dışarıdan

Geniş hava girişleri ve krom çıtalar Audi A5 Coupé'nin ön kısmına sportif bir görünüm kazandırır. Yanlarda, orta ağırlıkta kapı eşikleri aracın sportifliğine vurgu yaparken göze çarpan tekerlek kemerleri de isteğe bağlı sunulan yirmi inç alaşım jantları vurgular. Arka kısmın geniş tasarımı, difüzör üzerindeki mat alüminyum gümüş renginde yatay kaplama ve yamuk şeklinde tasarlanan egzoz uç borularıyla güçlendirilmiştir. S line ve Advanced donanım paketleri sayesinde Audi A5 Coupé için daha fazla sayıda özel seçenekler mevcuttur.

İyi aydınlatılmış

LED teknolojili farlar artık Audi A5 Coupé'de standarttır. Audi lazer ışıklı Matrix LED farlar opsiyonel olarak mevcuttur. Audi lazer ışığı, yüksek araç hızlarında uzun LED farları tamamlar ve görme mesafesini neredeyse iki katına çıkararak uzun LED fara göre gözle görülür derecede daha fazla emniyet ve rahatlık sağlar. coming home/leaving home (eve geliş/evden çıkış) özelliğinin dinamik ışık sıralaması ve dinamik göstergeler de bu aydınlatma paketinin birer parçasıdır.

Bağlantılar? Kişisel ve dijital

İsteğe bağlı olarak temin edilen Audi phone box ile akıllı telefonunuzu Audi A5 Coupé'nize bağlayabilir ve yüksek giden/gelen çağrı kalitesi ve kablosuz şarj avantajlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Audi connect anahtarı ile, A5 Coupé'nizi Android akıllı telefonunuzu kullanarak araç anahtarına dokunmadan kilitleyebilir ve açabilirsiniz.

Rahatlatıcı bir yolculuk mu? Kesinlikle

Audi A5 Coupé'nin dijital dünyasını 10.1 inç MMI dokunmatik ekran ile sezgisel olarak kontrol edin. Ve isteğe bağlı Audi sanal kokpit plus ayrıca özelleştirilebilen kullanımı, sezgisel menü navigasyonu ve sürücü odaklı ekranıyla karmaşıklığı en aza indirir. Çevrimiçi gezilecek yerler araması, Google Earth™ ile navigasyon ve Amazon Alexa entegrasyonu gibi bir çok çeşitli isteğe bağlı Audi connect hizmetlerinden yararlanın.

Ödün vermek mi? Hiç gerek yok

Audi A5 Coupé'nin iç mekanındaki yüksek kaliteli işçilik malzemeleri, yatay tasarımlı öğeler ve en son Audi teknolojisine sahip bilgi-eğlence sistemiyle daha da ön plana çıkan son derece ferah bir genişlik hissi verir. Bunlara yeniden tasarlanmış orta konsol, opsiyonel iç mekan aydınlatma paketi ve parlak siyah kapı giydirmeleri eşlik etmektedir. İsteğe bağlı design selection- o kapi kahverengi iç görünüm ve isteğe bağlı S line donanım serisi sayesinde, iç tasarım daha da özelleştirilebilir.

Arka plandaki asistan sistemler

Opsiyonel sürücü asistan sistemleri Audi A5 Coupé'niz ile yola çıktığınızda size yenilikçi destek sağlar. Örneğin; Şehir trafiğinde, araçtan çıkış uyarısı, sizi kapıyı açmadan önce bir LED sinyali aracılığıyla arkadan yaklaşan trafik konusunda uyarır.

A5 Coupe Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img