Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi Q8

Audi Q8 50 TDI quattro tiptronic dizel otomatik motor seçeneğiyle satılmaktadır. 
Audi  Q8 0-100 hızlanması 6,1 saniyedir ve bunu 286 beygir 600 Nm torka sahip olmasına borçludur.
85 litre yakıt depo kapasitesi ie Audi Q8'in ortalama yakıt tüketimi karma 7,3 litre/100 km'dir.
Yerden yüksekliği 170.5 cm olan Audi Q8 bagaj hacmi 605 litredir. Arka koltuklar katlandığında ise yükleme kapasitesi 1755 litreye ulaşır.
Audi Q8 2021- 2022 model araç fiyat listesi ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için formu doldurun veya arayın.

 

Q ailesinin yeni yüzü: Audi Q8

Audi Q8, 4 kapılı lüks bir coupé'nin zarafetini, büyük bir SUV'nin pratik çok yönlü kullanım özelliği ile birleştirir. Kapsamlı bağlantı ağına, zengin donanıma sahip ve arazi görevi için yeterince dayanıklı olan bu araç hem iş yaşamı hem de boş zaman için güvenli bir refakatçidir. Orijinal Audi quattro'dan alınan özellikler ve yeni singleframe’le etkileyici tasarım. Cömert, şık iç mekân, dokunmatik işletim konsepti ve ileri teknoloji ürünü navigasyon: Audi Q8.

Spor sürüş deneyimi: Sürüş dinamikleri ve motor

Tamamen mekanik merkezî diferansiyel, kuvvetleri standart olarak 40:60 oranında arka ve ön akslara aktarır. Gerektiğinde kuvvetin çoğunluğunu daha iyi çekişli olan aksa iletir. Direksiyon oranı, direksiyon ne kadar çok çevrilirse o kadar direkt olan standart ilerici direksiyonun yanında 4 tekerlek kontrollü direksiyon seçeneğini de sunar. Arka tekerlekleri, çevikliği artırmak adına düşük hızlarda dönüş yönüne zıt ve daha iyi denge için daha yüksek hızlarda dönüş yönünde azami beş derece kadar çevirebilir. Tüm çekiş sistemleri, yeni yarı hibrit teknolojisi (MHEV) sayesinde özellikle verimlidir.

Q ailesinde yeni bir görünüş: Dış tasarım

Sekizgen tasarımlı, gösterişli singleframe’le Audi Q8, Q ailesinin yeni yüzüdür. Kaslı radyatör ızgarası dimdik durmakta ve öne çekilen spoyler ve geniş, çevresi oldukça belirgin konturlanmış hava menfezleriyle birlikte kendinden emin görünümü vurgulamaktadır. Zarifçe kavislenen tavan çizgisi, yumuşak eğimli D-sütunlarında son bulur ve 22 inçe kadar jantları barındıran tekerlek boşluk kemerlerinin üzerindeki quattro kabartmalarına dayanır. Işık şeridi, arkadaki birimleri birbirine bağlar.

Netlik, yeni bir değer: İç mekân

Kolay anlaşılan simgeler, Audi ürünü dijital hassaslığı ve mimariyle faaliyetin yüksek düzeyde bütünleşmesini temsil eder. Merkezî element, üstteki MMI touch response özellikli ekrandır. Siyah panelli görünümüyle, kapatıldığında neredeyse siyah, geniş bir yüzeye dönüşerek kaybolur. Düz hava menfezi şeridinden tiptronic seçici vites kolunu taşıyan, orta tünel üzerindeki geniş konsola kadar tüm elemanlar mantıklı bir şekilde birbirini işaret eder. İsteğe göre uyarlanabilen, havalandırma ve masaj özellikli konturlu koltuklar, 4 bölgeli otomatik hava kalite ve klima paketini içeren seçenekler, zarif ortamı daha da geliştirir.

Kimlik: Işık

Opsiyonel alınabilen HD Matrix LED teknolojisiyle standart LED farlar yolu aydınlatır. Q8 sahipleri, çeşitli aydınlatma işlevlerini etkinleştirmek ve bunları dışarıdan deneyimlemek için akıllı telefonlarındaki myAudi uygulamasını kullanabilirler.

Daha fazla güvenlik: Asistan sistemler

İster park ederken ister uzun yolculuklarda veya şehirde Audi Q8 birçok durumda sürücüsünü destekler. Burada katkıda bulunan sistemler arasında, verimlilik desteği, uyarlanabilir hız sabitleme desteği, kavşak/geçiş desteği, şerit değiştirme uyarısı, kaldırım kenarı uyarısı ve 360 derece kameralar bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerin ardında merkezî sürücü destek kontrolörü yatmaktadır. Sürekli olarak çevrenin farklılaştırılmış modelini hesaplar ve bunu, asistan sistemlerini yönetmede kullanır. Seçili alternatiflere bağlı olarak gerekli veriler 5 kadar radar sensörü, 6 kamera, 12 ultrason sensörü ve lazer tarayıcıdan elde edilir. Öne çıkan bir özellik, 2019 başlarında takip edecek olan uzaktan kumandalı garaj pilotudur. Sürücünün gözetimi altında SUV'yi otonom bir şekilde garaja ve sonra garajdan dışarıya yönlendirir.

Auid q8 Ocak-Şubat 2022 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img